Gėlių ir dovanų salonas „Sandrija“

Kontaktai

Tel.: +370 677 09505, +370 679 68433
E-mail: SalonasSandrija@gmail.com
Svetainė: http://sandrija.weebly.com/
Facebook: https://www.facebook.com/gelesirviskassventems?fref=ts
Miestas: Kaunas

Siūlo

Pakvietimai, Atvirutės, Vestuvių albumas, Krikštynų albumas, Kiti rankdarbiai krikštynoms, Kiti rankdarbiai vestuvėms, Dekoracijos stalui/aplinkai, Dekoracijos fotosesijai, Kiti pirkiniai
 
 
Gėlių ir dovanų salonas „Sandrija“ pav.#4619 Gėlių ir dovanų salonas „Sandrija“ pav.#4620 Gėlių ir dovanų salonas „Sandrija“ pav.#4621 Gėlių ir dovanų salonas „Sandrija“ pav.#4622 Gėlių ir dovanų salonas „Sandrija“ pav.#4623 Gėlių ir dovanų salonas „Sandrija“ pav.#4624 Gėlių ir dovanų salonas „Sandrija“ pav.#4625 Gėlių ir dovanų salonas „Sandrija“ pav.#4626


Esame gėlių ir dovanų salonas „Sandrija“. „Sandrija“ - gėlės ir viskas šventėms! Viską, ko reikia šventei, rasite vienoje vietoje:

  • Šventinė atributika, sveikinimai ir dovanos jauniesiems, piršliams, jaunųjų tėveliams, taip pat mergvakariams ir bernvakariams, vestuvių metinėms, krikštynoms, gimtadieniams, jubiliejams, įkurtuvėms ir kitoms progoms.
  • Galime pasiūlyti, kaip išradingai padovanoti pinigus.
  • Muilo burbulų mašinos nuoma.
  • Vazų, skėčių, dekoratyvinių narvelių, žibintų, rožių bumbulų nuoma.
  • Helio balionai, dangaus ir vandens žibintai.
  • Graviravimas ir pjovimas lazeriu.

Turime daug visokių gražių dalykų kurie jus nustebins ir privers nusišypsoti. Kviečiame pas mus apsilankyti. Esame įsikūrę Taikos pr. 2, Kaunas.

 

Būk pirma pakomentavusi

Norėdama rašyti komentarus turite prisijungti prie Planuokpati sistemos

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >