Simpatiški vaiduokliukai

 
Simpatiški vaiduokliukai pav.#5488 Simpatiški vaiduokliukai pav.#5489 Simpatiški vaiduokliukai pav.#5490 Simpatiški vaiduokliukai pav.#5491 Simpatiški vaiduokliukai pav.#5492 Simpatiški vaiduokliukai pav.#5493 Simpatiški vaiduokliukai pav.#5494 Simpatiški vaiduokliukai pav.#5495 Simpatiški vaiduokliukai pav.#5496

Tokiems vaiduokliukams pasigaminti jums reikės plastiko kamuoliukų (puikiai tinka vaikų baseinams naudojami kamuoliukai), marlės, PVA klijų, juodo markerio ir Kalėdinių lempučių.

Pirmiausia pradurkite kamuoliukuose skyles, kad į vidų galėtumėte įkišti lemputes. Ant kamuoliukų markeriu nupieškite vaiduokliukų veidukus. Į skylutes įkiškite susukto popieriaus. Taip padaryti reikia, kad vaiduokliukai būtų aukštesni ir galėtumėte gražiai išformuoti jų suknytes. Pasiruoštkite indą su klijais. Į jį merkite marlės kvadratėlius po vieną. Merkite taip, kad panirtų kvadratėlio centras, o kraštai nepasidengtų klijais (kad nepriliptų prie kiaušinių dėklo). Klijuokite marlės gabalėlius ant kamuoliukų ir palikite išdžiūti. Galiausiai ištraukite popierius ir į skylutes kamuoliukuose sukaišiokite Kalėdines lemputes. Tokia girlianda galite puošti tiek šaką, tiek langą ar bet kurią kitą namų vietą.

 

Būk pirma pakomentavusi

Norėdama rašyti komentarus turite prisijungti prie Planuokpati sistemos

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >