Parduotuve

Individualaus dizaino krikštadėžė (21x30x12cm)

Kaina / vnt: 35 €

Skrynelė, į kurią sugula pirmosios šventės - krikštynų - svarbiausi atsiminimai. Ji bus saugoma mamos iki pat tos akimirkos, kai ateis laikas perduoti brangiausius daiktus jau užaugusiam vaikučiui...

Rankų darbo, dviejų sluoksnių medienos, kad būtų išgautas išpjaustytų dekoracijų efektas, dėžutė, dekoruota Jūsų pasirinktais piešinėliais bei užrašais. Dekoruojami dėžutės šonai bei vidinė pusė. Kruopščiai pagal individualius užsakymus pagaminta krikštadė - tai ne tik labai asmeniška dovana krikšto vaikeliui, bet ir skrynia, kurioje bus saugomi svarbiausi vaiko prisiminimai. Paveikslėlius galima pasirinkti iš šio albumo arba atsiųsti savus. Skrynutės išmatavimai tokie, kad viduje telpa A4 formato lapas.

Užsakymai priimami ir el. paštu info@planuokpati.lt bei tel. 864329450. Jums užsisakius šią prekę, mes iš karto su Jumis susisieksime dėl užsakymo detalių (piešinukų, užrašų ir pan.). Prieš gaminant užsakymą bus sukurtas piešinukų dizainas ir tik jums patvirtinus, kad jis tinka, bus gaminama skrynutė.

Matmenys: 12 x 21 x 30 cm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )