Parduotuve

Krikštynų komplektas: krikštadėžė ir palinkėjimų knygelė

Kaina / vnt: 50 €

Rankų darbo palinkėjimų knygelė ir krikštadėžė. Palinkėjimų knygelės (dydis 21x15cm) viršelis minkštas trauktas raštuotu audiniu ir baltu linu, įrištas metaliniais žiedais. 15 vnt. dekoruotų baltų vidinių lapų. Priekiniuose lapuose vieta nuotraukai ir palinkėjimui ar dedikacijai. Krikštadėžė gaminta kartonažo technika yra tvirta ir talpi (dydis 35x19x19). Joje galima saugoti įvairius krikštynų atributus: žvakę, skraistę, albumą, atvirutes, Krikšto liudijimą ir pan. Taip pat galime pagaminti ir Krikštadėžę su vaikučio nuotrauka. Gaminių audinių raštai ir puošybos elementai gali skirtis nuo pavyzdžio nuotraukoje.

Krikštadėžė ir palinkėjimų knygelė gaminamos pagal individualius užsakymus. Jas galite užsisakyti ir kiekvieną atskirai. Spalvos ir dekoro elementai gali būti derinami pagal Jūsų šventės temą. 

Užsakymai priimami: info@planuokpati.lt. Pasirinkus šią prekę, susisieksime su Jumis elektroniniu paštu dėl albumo detalių suderinimo. Užsakymo pagaminimas užtrunka 1-2 savaites nuo galutinio suderinimo. Siunčiami į visus Lietuvos miestus registruotu paštu (siuntimo kaina 3,5 Eur.)

Matmenys: 19 x 19 x 35 cm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )