Parduotuve

Taurės jauniesiems - Balta ir Juoda klasika

Kaina / vnt: 32 €

Tradiciškai taures jauniesiems dovanoja piršliai arba liudininkai. Jos įteikiamos prieš išvykstant į santuokos ceremoniją arba, jei išlydėjimo iš namų nėra, po ceremonijos. Galite sakyti šiuos žodžius:

"kad turėtumėt ką pripildyti šampanu, keliant savo pirmąjį bendro gyvenimo tostą, mes dovanojam jums šias taures. Šios dvi taurės vertos viena kitos tik tuomet, kai yra šalia, kartu. Saugokite šias taures ilgus metus, kaip šitos dienos prisiminimą. Pažadėkite, kad tostą už deimantines vestuves, gersite iš šių taurių."

Rankomis dekoruotas vestuvinių taurių komplektas jauniesiems. Taurės forma - klasikinė, ilgesne kojele.

Šios taurės dekoruotos baltais ir juodais ornamentais, puoštos baltu ir juodu kaspinėliais, o pagrindiniam akcentui panaudotos stiklo akutės. Juoda ir balta - tai klasikinės dekoravimo spalvos. Ypač tinka, kai spalvos atspindi ir vestuvių tematiką - dominuoja klasikos elementai ir elegancija. Labai tinka vestuvėms, kuriose nuotaka dėvi baltą suknelę, o jaunasis juodą kostiumą. Norėdami užsakyti šias taures pastabose nurodykite nr. 1, 2 ar 3 dekorą renkatės.

Puošybai naudojami klijai yra kokybiški, specialiai skirti stiklui, todėl laikui bėgant nepagelsta.

Ant taurės yra piešiama rankomis spec. keramikiniais dažais (galimos įvairios spalvos), kurie yra užtvirtinami aukštoje temperatūroje, todėl nenusiplauna.

Užsakymai taip pat priimami telefonu 864329450, el. paštu info@planuokpati.lt arba facebook žinute.

Matmenys: 0 x 0 x 0 m

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )