Parduotuve

Klausk Specialisto

Organizuoji šventę ir galvoje kirba daugybė klausimų? Norėtum pasitarti su patirtį turinčiu žmogumi, bet nežinai kur kreiptis? Rašyk mūsų specialistams ir jie atsakys į visus rūpimus klausimus.

Jūsų Klausimas


Rezultatai 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7
Klausimas Floristei
Sveiki,kokias geles rekomenduotumet rinktis rugpjucio pradzioje vykstanciom vestuvem ?:)
Atsakymas

Sveiki,

Šiais laikais gėlių pasirinkimas išties didžiulis ir nebėra taip stipriai ribojamas sezoniškumo. Žinoma, sezoninės gėlės padės šiek tiek sutaupyti Wink. Lelijos, rožės, orchidėjos - būtų tradicinės gėlės, kurių rasite šiuo sezono metu. Saulėgrąžos, rugių varpos - taip pat tinkamos  ankstyvo rudens puokštėms. Rekomenduočiau pasirinkti floristę, kuri rūpinsis jūsų vestuvinėmis gėlėmis ir pasitarti su ja. Ji geriausiai žinos savo turimus gėlių tiekėjus ir kokį asortimentą jie siūlo.

O gal susigundysite turėti netradicinę vestuvinę puokštę - jų idėjų rasite čia. Su gėlėmis galite derinti net ir prieskonines žoleles, lauko gėles, medžių lapus. Pasidomėkite, kokį floristinį dekorą siūlo jūsų šventės vietoje - jei norite vientiso floristinio stiliaus, gali reikti tam tikrus aspektus suderinti ir čia. Vistik pirmiausia rinkdamasi gėles nuspręskite, ar norite kažko daugiau tradicinio, ar išsiskiriančio ir paliekančio įspūdį. Šiuo atveju svarbu ne tiek, kokios gėlės bus jūsų puokštėje, o į kokią kompoziciją jos "suguls".

Klausimas Fotografui
Labas vakaras, ruošiamės savo šventei ir ieškome fotografo. Visi pataria negailėti atlygio ir ieškoti gero ir profesionalaus, bet kainos labai jau mane gažina ir nežinau nuo ko pradėt jo ieškot.
Atsakymas

Sveiki,

Pirmiausia noriu akcentuoti, kad vestuvės - tai jūsų ir jūsų antrosios pusės šventė, tad ji turėtų būti tokia, kokios būtent jūs norite. Pradėkite nuo klausimo kiek jums bei jūsų antrąjai pusei svarbu nuotraukos ir šventės įamžinimas? Galbūt nei jūs, nei jis po vestuvių nuotraukas pažiūrėsite vieną kartą ir numesite kur į stalčių? Tokiu atveju tikrai neverta investuoti didelės pinigų sumos į tai, ko nei vienas iš jūsų nevertinate. Jei tarp draugų ar artimųjų turite draugaujančių su fotoobjektyvu, nebūtinai profesionalų, jums drąsiai užteks ir tokio įamžinimo.

Jei vistik jums nuotraukos yra svarbu, tada nusistatykite, kokią pinigų sumą galite bei norite skirti. Tikrai taip, geri ir profesionalūs fotografai yra brangūs. Ne tik brangūs, bet ir greitai "išgraibstomi", tad nereiktų delsti ir atidėlioti rezervacijos. Jei neišgalite sumokėti visos paslaugų paketo kainos, tarkitės su fotografu. Pasakykite, kokį biudžetą galite skirti ir kad labai norėtumėte šio fotografo jūsų šventėje. Paklauskite, ką fotografas galėtų pasiūlyti. Gal tai būtų trumpesnė fotosesija, mažiau retušuotų nuotraukų ir panašūs variantai, kurie padės sutaupyti, tačiau galiausiai turėsite norimų nuotraukų.

Keletas straipsnių, kuriuos jums rekomenduočiau perskaityti:

Klausimai, kurių turėtumėte paklausti prieš samdant fotografą;

Nuo ko pradėti planuoti vestuves?

Vestuvių biudžetas: kaip jį susiplanuoti ir išvengti šoko pamatant galutinę sumą?

Klausimas Kirpėjai
Laba diena, labai norėčiau išgirsti Jūsų nuomonę apie plaukų spalvos išėmėją Oyster, kuris,kiek domėjausi, išima patį dažą negadindamas plaukų. Šiuo metu esu tamsiai rudais dažytais plaukais. mano natūrali plaukų spalva yra lietuviška pelenų. Labai norėjau perlinės spalvos ir pora tonų šviesesnės. Nusidažiau plaukus Loreal Prodigy 9,1 spalva,bet deja neišgavau norimos peleninės spalvos.Gavausi geltona,nors sąžiningai laikiausi visų instrukcijų. Spalva likau labai nepatenkinta,todėl uždažiau Loreal Prodigy 4,0 numeriu.Gavosi ruda su žalsvu atspalviu. Labai norėčiau pabandyti šį http://www.krinona.lt/index.php?s_id=6&p_id=1251&lang=lt plaukų spalvos išėmiklį. Tad norėčiau Jūsų paklausti jei aš bandyčiau išimti spalvą,tai kokia spalva išeitų? Ar artima mano natūraliai plaukų spalvai,ar vis dėlto vėl ta nelemta geltona spalva? AČIŪ už atsakymą.
Atsakymas

Su atsakymu mums padėjo profesionali kirpėja Inga. Ačiū jai!

"Niekad nereikia eksperimentuoti patiems namuose. Po tokių eksmerimentų visada lieka nusivylimas. Raskite profesionalę kirpėją ir patikėkite savo plaukus jai. Spalvos išėmėjai išimdami spalvą išpigmentuoja ir natūralius plaukuose esančius pigmentus, todėl neišgaunama norima spalva. Kirpėja žinos, kaip panaikinti nepageidaujamus atspalvius, įdėdama į dažus papildomas spalvytes ar patonuodama plaukus. Žalias atspalvis gaunasi dėl netinkamo dažų sureagavimo arba dėl organizme esančio geležies pertekliaus. Plaukų dažymas - tai chemija, todėl namų salygomis nepatarčiau to daryti."

 
 
Klausimas Fotografui
sveiki kaip geriau fotografuoti kad nuotrauka nesusilietu nuo judesiu
Atsakymas

Sveiki,

Pakonsultuoti sutiko profesionali švenčių fotografė Laura (Fotopuslapis):

"Neaišku su kokiu fotoaparatu žmogus fotografuoja: ar turi vadinamą "muilinę", ar turi veidrodinį fotoaparatą. Bet kokiu atveju, jeigu tai žmogus nefotografuojantis profesionaliai, dažniausiai laikosi "Auto" (pažymėta žaliai ant fotoaparato ratuko, pasirenkant režimą) režimo. Visų pirma tiesiog geriausiai pačiam stovėti stabiliai ir patogiai, kad fotoaparatas būtų kuo stabiliau (geriausiai netgi panaudoti kažkokią atramą - siena, stalas, bet kas, į ką galima atremti fotoaparatą, kad išvengti tiesioginių rankų drebėjimų ir panašiai). Tai čia būtų tokie kultiniai dalykai. Dar, jeigu fotoaparatas turi stabilizavimo režimą, tai pasistengti jį nustatymuose susirasti ir užstatyti."

Klausimas Floristei
Sveiki, jei kelias alyvos sakeles uzpilsiu iki virsaus vandeniu stikliniame cilindre kaip dekoracija, ar nieko alyvoms neatsitiks? Nepasikeis isvaizd ar kazkas pan? :) aciu
Atsakymas

Sveiki, alyvų išvaizda tikrai nepasikeis, tik tokiu atveju reiktų naudoti kuo šaltesnį vandenį ir, jei planuojate tokią kompoziciją laikyti ilgiau, vandenį reiktų kartą per dieną pakeisti. 

Rezultatai 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7