Parduotuve

Klausk Specialisto

Organizuoji šventę ir galvoje kirba daugybė klausimų? Norėtum pasitarti su patirtį turinčiu žmogumi, bet nežinai kur kreiptis? Rašyk mūsų specialistams ir jie atsakys į visus rūpimus klausimus.

Jūsų Klausimas


Rezultatai 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7
Klausimas Floristei
Sveiki, noreciau Jusu paklausti apie kainas. Musu ir ceremonija ir vestuviu balius vyks pilyje, ceremonija bus lauke (taigi reikalingas kazkoks grazus apipavidalinimas), tada tik iejus i pili yra registratura, zidinys, laiptai i antra auksta bei holas (tikriausiai irgi kazkaip papuosta turetu buti), bei, zinoma, baliaus ir sokiu sales (jos bus dvi atskiros). Papuosimu/geliu reiketu nemazai. Mes galvojame, arba uzsisakyti florista, kad jis viska papuostu arba prasyti sveciu, kad jie visi atnestu vienodas geles (galvojame apie bijunus) ir tada prasyti, kad floristas puostu su sveciu gelemis. Galbut galite pasakyti, kokios kainos yra uzsisakant florista, kad jis papuostu viska bei uzsisakant ji tik puosimui su musu gelemis. Galbut turtite dar kazkokiu ideju ar pasiulymu?
Atsakymas

Sveiki,

Jeigu turite vestuvių planuotoją, geriausia šiuos klausimus būtų aptarti su ja, nes ji geriau susipažinusi su šventės detalėmis. Labai bendrai patariant - papuošimui svarbu Jūsų šventės tema bei spalvos. Pirmiausia reiktų papuošimą derinti prie jos. Pasidomėkite, kas jau yra pilyje, ką jie teikia ir siūlo. Gal pati pilis yra pakankamai prabangi ir jos nereiktų perkrauti. Jei ceremonija vyks lauke, arką, po kuria tuoksitės, arba turės pilies personalas arba turėsite nuomotis. Pasirūpinkite kėdėmis svečiams, kad jie galėtų stebėti ceremoniją. Paprastai puošiamas takas iki ceremonijos vietos ir kraštinės kėdės. Dėl puošybos svečių gėlėmis - siūlyčiau nepasitikėti šia mintimi. Juk gėles jums įteiks kartu su dovanomis, tad šventė jau bus prasidėjusi. Kažin ar norėsite, kad tuo metu kažkas lakstytų su gėlėmis ir derintų, kur jas dėti Smile. Puošybą patikėkite profesionalei floristei ar dekoratorei. Kaina priklausys nuo jūsų norų, bet nesitikėkite, kad ji bus mažesnė nei 300-400Lt. Jei norite pataupyti ir turite patikimų bei gerą skonį turinčių žmonių, šį darbą patikėkite jiems.

Taigi apibendrinant:

  1. nuspręskite dėl šventės temos ir spalvų,
  2. išsiaiškinkite, ką tiksliai siūlo šventės vietoje, ar tai papildomai apmokamos paslaugos,
  3. nuspręskite, ar samdysite profesionalą (siūlyčiau imti dekoratorę, o ne floristę, nes ji pasirūpins ne tik gėlėmis, bet ir bendra šventės nuotaika),
  4. dekoracijos turėtų būti numatytos ceremonijos vietai, fotosesijos vietai, akcentai stalui, šokių salei.

Pasižiūrėkite nuotraukų www.pinterest.com įvedusi wedding ceremony ideas, mūsų puslapio vestuvių dekoracijų idėjas rasite čia. Pasitelkite artimas savo giminės moteris ir drauges, prieš vestuves sukvieskite ir pasakykite, kad atsivežtų kokius turi gražius daiktus dekoravimui (galite net sudaryti sąrašą, ko šioms paieškoti namuose ir atvežti). Bendromis jėgomis sukursite gražią šventę Wink. Dekoruodama atminkite, kad geriau mažiau nei daugiau. Neperkraukite!

Klausimas Kiti klausimaei
Laba diena, gal turite žodžių, kurie tiktų užrašyti dovanojant pinigus įdėtus į foto rėmelį. Ačiū
Atsakymas

Sveiki,

Paprastai žodžiai tokiu atveju rašomi rėmelio viduje (šalia pinigų). Tai turėtų būti trumpa frazė, nurodanti, kam panaudoti pinigėlius. Esu tikra, kad pažinodama žmogų, kuriam dovanojate pinigus, sugalvosite šmaikščią paskirtį jiems (pvz., "išdaužti, kai vyras nebeduos", arba "išdaužti meilei aplankius" ir panašiai).

Klausimas Kirpėjai
laba diena norėjau pasiklausti dėl vestuvinės šukuosenos, mano labai ploni ir trumpi iki pečių plaukai, gal galite ką nors pasiūlyti ? nes galvoju gal prisiauginti plaukus ar nusipirkti prisegamus?
Atsakymas

Mūsų skaitytoją mielai sutiko pakonsultuoti VIVA BEAUTY salono specialistai:

"Proginę šukuoseną galima padaryti ir iš turimų plaukų, ir su prisegamais plaukais. Tai priklauso nuo to, kokios šukuosenos Jūs norite. Taip pat šukuosena derinama tiek prie veido bruožų, tiek prie suknelės, ir, žinoma, atsižvelgiama į plaukų struktūrą bei galimybes. Kad galėtumėme patarti, reikėtu matyti vizualiai plaukus, kad galima būtu įvertinti ir pasiūlyti variantus, kurie Jums tiktų, o Jums beliktų išsirinkti. Tiesiog reikėtų daugiau informacijos apie Jūsų pageidavimus ir norus: apie suknelės stilių, ar plaukai turi būt sukelti ar palaidi, ar šukuosena laisva ar tvirta.... Tačiau efektyviausia konsultacija būtu akis į akį, gyvai."

Dėl konsultacijos galite drąsiai kreiptis nurodytais salono kontaktais, jums nemokamai patars patyrę savo srities meistrai.

Gražios šventės!

Klausimas Vedėjui
Sveiki, turiu klausima - prasyma. Mes, kaip jaunieji, noretume antra vestuviu diena pirsliams iskresti koki poksta ar padaryti staigmena. Gal galetumet padeti su idejom? jie labai linksmi, atraktyvus zmones P.S. pirslio karimo atsisakem Aciu Rita
Atsakymas

Sveiki, Rita,

Galime pasiūlyti keletą idėjų, gal jos įkvėps Jus sugalvoti kažką originalaus Wink. Jei nenorite tradicinio piršlio korimo, tačiau norite kažko panašaus, galite sugalvoti, kad ir piršlio šaudymą. Pvz., tegu nuotaka būna iš mafijos šeimos ir dabar jos klanas už melagystes pasiruošę piršlį nugalabyti. Vadinamieji budeliai gali būti apsirengę kaip mafijos vyrukai: su kostiumais, juodais akiniais, o gal kaip tik su treningais Smile. Kitas variantas - apsirenkite lyg iš filmo "Vyrai juodais drabužiais" ir sugaukite piršlius bei apkaltinkite, kad jie yra ateiviai, šitiek prisidirbt galėjo tik ateiviai. Tegu įrodo, kad jie yra žmonės arba geri ateiviai. Galite prisigalvoti užduočių, kurias turėtų atlikti. Šiek tiek žemiškesnis variantas - ateina darbo inspekcija ir tikrina piršlių atestaciją, ar šie gali toliau pršliauti ir sutuokinėti kitas poras. Vėlgi reiktų sugalvoti užduotėlių patikrinimui, kad ir tikrinant piršlio liežuvio miklumą duokite kelis čiulpinukus ir tegu su pilna burna saldainių piršlys perskaito kokią kalbą. Derinkite pokšto idėją prie bendro šventės scenarijaus. Gražios Jums šventės!

Klausimas Vedėjui
Laba diena. yra toks vienas zaidimas, kai zaidimo dalyviams ant apverstu tabureciu koju reikia sudeti degtuku dezutes, sakykit gal zinot kur galeciau tikslu aprasa gauti apie si zaidima?
Atsakymas

Mielai padėsime rasti žaidimą Smile. Jo aprašymas čia: Girtumo testas.

Jei ieškote kažkokio konkretaus straipsnio, žaidimo, žodžių šioje internetinėje svetainėje, pasinaudokite svetainės paieška (paieškos laukelis dešinėje, kur parašyta Google). Įveskite ieškomą frazę, pavyzdžiui, šiam žaidimui surasti užtenka įvesti "degtukų" ir rezultatuose rasite, ko ieškote Wink.

Sėkmės organizuojant šventę! O žaidimas tikrai juokingas, asmeniškai išbandytas, tik gerai užriškite akis, kad nesigautų sukčiauti Wink.

Rezultatai 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7