Parduotuve Planuok Pati

„Kuriant dekoracijas dairykimės aplink vaiko akimis“ – versli mama Jurgita iš SiJu Party

„Kuriant dekoracijas dairykimės aplink vaiko akimis“ – versli mama Jurgita iš SiJu Party pav.#3116 „Kuriant dekoracijas dairykimės aplink vaiko akimis“ – versli mama Jurgita iš SiJu Party pav.#3117 „Kuriant dekoracijas dairykimės aplink vaiko akimis“ – versli mama Jurgita iš SiJu Party pav.#3118 „Kuriant dekoracijas dairykimės aplink vaiko akimis“ – versli mama Jurgita iš SiJu Party pav.#3119 „Kuriant dekoracijas dairykimės aplink vaiko akimis“ – versli mama Jurgita iš SiJu Party pav.#3120 „Kuriant dekoracijas dairykimės aplink vaiko akimis“ – versli mama Jurgita iš SiJu Party pav.#3121 „Kuriant dekoracijas dairykimės aplink vaiko akimis“ – versli mama Jurgita iš SiJu Party pav.#3122

Planuokpati.lt pradeda straipsnių seriją apie įvairius su šventėmis susijusius specialistus. Šiandien supažindiname su linksma ir išradinga moterimi, atiduodančia visą savo širdį tam, kad Jūsų šventei būtų sukurta ypatinga nuotaika, kad kiekvienas svečias pajaustų asmeninį dėmesį ir širdyje išsineštų gerą, šiltą jausmą. Tikiuosi, kad Jums, kaip ir man, bus įdomu pažinti Jurgitą – SiJu Party dekoratorę. 

Kiek metų dirbate švenčių dekoratore? Kaip „gimė“ SiJu Party? 

Dekoravimas vienokia ar kitokia forma lydi mane jau koks dešimtmetis. Pirmieji puošybos bandymai prasiveržė tik gimus pirmai mūsų dukrai. Ūla miegodavo ilgai ir buvo gana ramus vaikas, o aš dariau kalėdines puokštes, nėriau mažyčius senius šalčius, vėliau raudonus ir baltus kamuoliukus, siuvinėtas girliandas eglutei puošti. Vėliau vaikų gimtadieniai, šventės, namų interjero kūrimas. Visada norėjosi padaryti kažką gražaus ir išskirtinio. Tačiau apie verslą tuomet negalvojau... Prieš du metus gimė mūsų mažoji Liepa. Ruošiausi jos krikštynoms. Likus dviems dienoms iki šventės žvalgiausi interneto platybėse ir užtikau Linos Ruokienės internetinį puslapį (www.lidesign.lt). Iki šiol laikau jį mano įkvėpimo šaltiniuSmile. Atrodė, kad viskas susidėliojo į savo vietas ir dekoravimas yra taii, ką noriu gyvenime veikti. Per dvi paras gimė stalo kortelės, foto atributika, dovanėlės svečiams. Po to sekė kitos krikštynos, išskirtinės šventės draugams, teminiai gimtadieniai, bendradarbiavimas su fotografe, kolege, kuriančia papuošalus. Iš to didelio noro, veržlumo ir kūrybinio pasitenkinimo gimė verslo idėja, kurią iš pradžių kūrėme dviese su Simona (iš čia ir pavadinimas Si ir Ju. Taip jau viskas susiklostė, kad dabar su kolege tik pasitariame įvairiais klausimais, techniniais idėjų sprendimais, o kuriu - aš. 

Iš kur semiatės įkvėpimo, kad kiekviena šventė būtų ypatinga ir nepakartojama? 

Kurdama šventės puošmenas visada stengiuosi pažinti žmogų, kurio šventei tai bus skirta. Taip pat šventės braižą, temą, pobūdį. Jeigu krikštynos, tai kokios jos? Baltos, o gal spalvotos, lininės, šiaudinės, o gal jūrinės, didelės, mažos, audringos ar jaukios? Tuomet mintys ir šventės vizija ateina savaime. Papuošimuose atsiranda gintaro gabalėlių, kriauklelių, sendinto popieriaus, kvepiančio cinamonu, nėrinukų arba šventė prisipildo ryškių spalvų, pūkuotų lankelių, didelių gėlių, ryškių plunksnų. Kai darbas nevargina, gali jam skirti labai daug laiko ir minčių. Man patinka apie šventę galvoti, kurti jos viziją, visada kitokią, todėl išskirtinę. Net tada, kai išsiunčiu pavyzdžių nuotraukas, galutiniame variante mažos detalės pakinta, patobulėja. Stengiuosi nepaleisti į gyvenimą to, kas manęs ne iki galo džiugina. Ir džiaugiuosi, kad tuos teisingus sprendimus randu Smile

Nuo ko prasideda šventės dekoravimas? Apie ką pirmiausia turėtų pagalvoti mūsų planuotojos, nusprendusios ruošti šventę?

Planuojant šventę ir jos puošybą, manau, pirmiausiai reikėtų pasirinkti kryptį, stilių. Tai įtakoja ir spalvą, o su ja ir medžiagas, tekstūras. Jeigu norisi "žalių" vestuvių, tai vyraus gamtos spalvos, galbūt šiaudai, natūralios medžiagos, gėlėtos staltiesės, pievų puokštės. Kitiems tai nebus prie širdies. Galbūt jų šventėje linksminsis ryškios spalvos, bus taškuota ar dryžuota ir t.t. Fantazija beribė, bet apsispręsti reikėtų, nes šventės dekoras prasideda jau nuo kvietimų. Labai gerai, jei detalės iš anksto apgalvotos ir jos padeda kurti nuotaiką jau nuo svečių pakvietimo į šventę. 

Ar galėtumėte išskirti kurią nors iš Jūsų gamintų dekoracijų, kuria labiausiai didžiuojatės, kuri galėtų būti Jūsų „vizitinė kortelė“? 

Išskirčiau savo gaminamas didžiules popierines gėles. Jos nustebina savo dydžiu, pirmiausiai. Gamybos procesas gana ilgas, bet rezultatas visada džiugina. Kiekviena gėlė labai individuali savo spalvų, formos, detalių deriniu. Kartais ant jų nutūpia drugeliai su palinkėjimais, kartais žiedlapiai kvepia kava ir cinamonu, būna išrašyti įvairiais tekstais. Kiekvienas darbas man yra labai svarbus, nes ten yra dalelė širdies. Na o labiausiai džiugina grįžtantys žmonės. Jie prilipdo veide šypseną iki ausų. Nes tai didžiausias įvertinimas. 

Pafantazuokime, jei šią vasarą tektų pačiai tekėti arba krikštyti vaikutį, kaip atrodytų Jūsų ypatingos šventės vieta? 

Mano svajonių šventės vieta turėtų būti būtinai lauke. Ilgas stalas, skirtingo dizaino kėdės, lauko gėlių puokštės, gėlėtos svečių kortelės, atskiros nėriniuotos zonos prisiminimams ir palinkėjimams, instaliacija nuotraukoms ir tortui Smile. Dabar taip kvepia pavasariu ir gamta Smile

Išduokite paslaptį, kaip pataupyti dekoruojant, bet kartu nepaaukoti estetikos ir grožio? Kokį patarimą duotumėte mūsų skaitytojoms? 

Taupyti dekoruojant įmanoma į daiktus žvelgiant be išankstinių nuostatų. Dairykimės aplink vaikų akimis. Šaukštas yra jų laiveliis, medžiagą jie lipina ant popieriaus, o iš svogūno pasidaro antspaudą. Taip gimsta žvakidės iš tarkų, kabyklos iš šakučių arba puotos puošmenos iš vyniojamo popieriaus, o kur dar megztos šventės ar jaunosios puokštė iš rugių. Ir kas galėtų pagalvoti... Žmogaus fantazija tokia galinga! Neribokim jos. Tik viskam reikia laiko, o kartais ir pagalbininkų Smile.

 

Būk pirma pakomentavusi

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >