Parduotuve Planuok Pati

Planuoji šventę? - PRISIJUNK

Planuoji šventę? - PRISIJUNK

Šio puslapio idėja kilo labai paprastai, man, kaip ir daugeliui iš Jūsų reikėjo suorganizuoti vestuves, vėliau krikštynas, žinoma, gimtadienius ir dar daug švenčių. Norėjosi ypatingos, įdomios, išskirtinės šventės. Na, o tam pirmiausia reikia turėti daug laiko. Juk Internetas pilnas įvairiausių straipsnių ir informacijos, deja, jos tiek daug, o tarp viso to rasti kažką naudingo gan sunku. Belieka tik bemiegės naktys, raudonos akys ir skaitymas, skaitymas ir dar kartą skaitymas. Dažnai ne tik lietuvių kalba. Beieškodama pamačiau, kad nors moterys ir merginos forumuose mielai dalijasi savo idėjomis, darbeliais, spaudiniais, tačiau dažnai tyčia ar netyčia visą sukauptą lobyną kažkas ima ir ištrina. Taigi, šis puslapis ir buvo sukurtas Jums padėti, tikiuosi, kad čia rasite tai, kas pavers Jūsų šventę išskirtine, o jos organizavimą - malonumu. Na ir žinoma, sutaupys Jūsų laiko. Juk mums, moterims, taip dažnai pritrūksta minutėlės sau... 

Jūs galite peržvelgti puslapyje sukauptą informaciją, pasinaudoti paieškos įrankiais, kurie taupo Jūsų laiką pateikiant tik Jums aktualius rezultatus bei išbandyti papildomas siūlomas galimybes prisiregistravus. Kad šventės organizavimas būtų sklandus, yra būtinas planas. Prisijungusi prie savo aplinkos rasite Jums jau paruoštą šventės planą, į kurį įtraukti svarbiausi darbai bei pirkiniai. Jūs galėsite paskirstyti darbus savo pagalbininkams, įrašyti tik Jūsų šventei reikalingus individualius punktus. Būtinai pasižiūrėkite filmuką, kaip veikia aplinka Mano planas ir kuo ji gali jums pagelbėti rengiant šventę. 

Tokių švenčių kaip krikštynos, vestuvės, mergvakaris, jubiliejus organizavimas dažnai prasideda nuo vietos, kur vyks renginys, bažnyčios, drabužių salonų paieškos. Kad ji būtų paprastesnė ir Jums nereiktų klaidžioti iš vieno miesto galo į kitą, susiplanuokite savo kelionę pasinaudodamos Žemėlapiu. Sėdėdamos prie kompiuterio galėsite apžiūrėti Jus dominančias bažnyčias, išsirinkti drabužių nuomos salonus, peržiūrėti šventės vietų nuotraukas. Galėsite susiplanuoti, kur važiuoti pagal tai, kaip arti Jums reikalingos vietos viena nuo kitos. Visa tai matysite Žemėlapyje.

Kad šventė nebūtų tik pasisėdėjimas, išjudintų svečius, labai praverčia žaidimai. Čia rasite jų visą gausybę, surinktų ne tik iš lietuviškų, bet ir iš kitakalbių puslapių. Pateikiu tik tuos žaidimus, kurie buvo išbandyti,  įvairių forumų dalyvėms patiko bei pasiteisino. Kad sutaupytumėte laiko, žaidimams, kuriems reikia paruoštukų, jie jau padaryti. Jums tereiks atsispausdinti. O kad nereiktų skaityti visų užsiėmimų, pasinaudokite žaidimų paieška ir peržvelkite tik tuos, kurie aktualūs būtent Jūsų šventei.

Skyrelyje Scenarijai pateikiami gražūs ar šmaiktūs žodžiai, be kurių neapsieina nei viena šventė. Čia rasite idėjų šventės temai, nuorodas į būtent jai tinkamus žaidimus. Jums nereiks skaityti ilgų scenarijų jei ieškote tik žodžių konkrečiam momentui, pavyzdžiui, šeimos židinio uždegimui vestuvių metu. Pasinaudokite scenarijų paieška ir greitai raskite tai, ko Jums reikia.

Skyrelyje Rankdarbiai rasite įvairių mielų darbelių, kurie padės papuošti Jūsų šventę, tokių kaip pakvietimai, dovanėlės svečiams, šventės vietos papuošimai ir kita. Tam tikros šventės turi joms tradicinius patiekalus. Kad jų receptų nereiktų ieškoti po įvairius internetinius puslapius, juos pateikiame skyrelyje Skanumynai. Jei benaršant po tinklalapį Jums iškilo klausimų, išsakykite juos skyrelyje Klausk Specialisto. Jūs greitai sulauksite profesionalaus atsakymo.

Tikiuosi, kad šis tinklapis Jums pravers ir bus geras pagalbininkas organizuojant šventę. Jei turėsite pastabų, komentarų, pasiūlymų, būtinai susisiekite info@planuokpati.lt. Sėkmės ruošiantis šventei!

 

Būk pirma pakomentavusi

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >