Parduotuve Planuok Pati

Žaidžiam krikštynų fotosesiją

Žaidžiam krikštynų fotosesiją pav.#3465 Žaidžiam krikštynų fotosesiją pav.#3466 Žaidžiam krikštynų fotosesiją pav.#3467 Žaidžiam krikštynų fotosesiją pav.#3468 Žaidžiam krikštynų fotosesiją pav.#3469 Žaidžiam krikštynų fotosesiją pav.#3470 Žaidžiam krikštynų fotosesiją pav.#3471 Žaidžiam krikštynų fotosesiją pav.#3472 Žaidžiam krikštynų fotosesiją pav.#3473 Žaidžiam krikštynų fotosesiją pav.#3474

Dėmesio! Prisijunkite prie facebook grupės Krikštynų scenarijus, dovanos, žaidimai planuokpati ir kartu su kitomis krikšto mamytėmis diskutuokite apie šventės rengimą . Grupėje gausite ir nemokamas profesionalias planuokpati.lt konsultacijas šventės organizavimo klausimais!

Mielos Planuotojos, mano šeimynai išpuolė puiki proga „parepetuoti“ krikštynų fotosesiją, taigi, įspūdžiais ir pastebėjimais dalinuosi su Jumis Smile. Taip pat neliko nepakalbintos ir fotosesijos organizatorės – krikštynų rūbelių dizainerė Alina Stuopelytė (arba kaip mano vyresnysis sūnus sako – teta Alina) bei fotografė Laura Česiūnienė. Na, o kad ne tik mes atrodytume gražūs (už makiažą visos didžiosios damos dėkingos vizažistei Linai Lalienei), bet ir aplinka, kurioje fotografuojamės, į pagalbą atskubėjo Jurgita iš Siju Party. Taigi ...

Pasiruošimas

Viskas prasideda nuo scenarijaus bei pagrindinės temos. Ko gero Jūs ją jau sugalvojote ir gan neblogai apmąstėte įvairias detales. Mūsų fotosesijoje dalyvavo trys šeimos. Temos buvo pasirinktos gan plačios: senovinės aristokratiškos krikštynos bei „princesiškos“ krikštynos. Susinešėm įvairių gražių daiktelių: skrynių, dailių kėdžių, pintų krepšių, vazų, porcelianinių ąsočių, mielučių rankų darbo angelėlių-fėjų, daug daug staltiesių... Pasitarnavo ir nuostabi žydinti, bundanti gamta – mūsų dekoracijas papildė jaunutės berželių šakelės bei žydros lyg dangaus mėlynė neužmirštuolių puokštės.

Patarimas Jums: apsidairykite savo namuose, surinkite į vieną vietą viską, kas būtent Jums miela, gražu. Būtinai į gražių daiktų paieškas įtraukite ir kitas savo rato moteris, o gal net ir vyriškąją giminę Wink. Tegu suneša savo namų „grožius“. Na o kai jau viskas yra vienoj vietoj – kurkit. Dėliokite mini scenas, derinkite daiktus, medžiagas, faktūras. Apgalvokite scenas pagal savo scenarijų: ar bus vaikučio apiprausimas, aprengimas, išlydėjimas iš namų, vėliau sutikimas, scenos prie stalo... Nepamirškite, kad šventės dėmesio centras esate Jūsų šeima, Jūsų vaikutis, taigi, aplinka neturėtų tapti „margesne“ bei ryškesne už jį. Kaip sako dekoratorė Jurgita: „svarbiausia, neperkraukite!“. Pasiruoškite viską iš vakaro. Krikštynų rytą tikrai nebus kada dėlioti dekoracijų.

Eiga

Fotosesijos laikas numatytas iš ryto, kol vaikučiai dar nepavargę ir neišalkę. Juk jie nemokės suvaidinti linksmų ir laimingų tuščiais pilvukais ar iš nuovargio limpančiomis akytėmis Smile. Pasirinkdamos fotosesijos laiką būtinai atsižvelkite pirmiausiai į savo vaikelio dienos ritmą ir derinkitės prie jo. Kaip sako fotografė Laura: „Didžiausias patarimas, kurį auginantys vaikus ir taip žino, tai yra išsimiegoję ir sotūs vaikai. Tuomet jie nėra labai irzlūs, juos galima pakalbinus "prisijaukinti".“

Pasirodo, problemų būna ne su pačiais mažiausiais, kuriuos džiugina bet kokia šypsena, linksmesnis balsas, barškėjimas, o su didesniais ir aktyvesniais vaikučiais. Fotografė pataria iš anksto pamąstyti, kas juos labiausiai domina šiuo periodu: „Galbūt duokite piešti ar spalvinti, ką nors konstruoti ir tt. Aišku, šeimos fotografijose sudėtinga viską sudėlioti, kai kiekvienas užsiėmęs sava veikla, bet jeigu imame naminę stilistiką, kai visi užsiėmę savo reikalais, tačiau koncentruoti kažkur vienoje erdvėje, tada labai patogu sugaudyti reikiamiausius kadrus ir nuotaikas Smile.“

Numatykite, kad realaus fotografavimo bus apie valandą. To pilnai užteks gražiems kadrams užfiksuoti. BET nepamirškite, kad į šią valandą neįeina mamos bei krikšto mamos gražinimaisi. Taigi, šukuosenas ir makiažus turite spėti pasidaryti iki fotosesijos laiko. Gerai apgalvokite ir pasiskaičiuokite kiek jie užtruks ir kada jau reiktų pradėti gražintis. Jei makiažą užsisakote pas kosmetologę, pasitarkite dėl trukmės su ja. Jei vizažistė gali atvykti į namus, tiesiog puiku! Kol jus gražins, fotografas galės pafotografuoti mažąjį krikštuką su tėčiu, seneliais. Jei jau taip susiklostė, kad tenka skubėti, reikėtų mažiau emocionaliai kalbinti mažylius. Fotografė pastebi, kad mažiesiems užtenka keleto spragtelėjimų, vaikelis jau puikiai atrodo nuotraukoje. Tuo tarpu mamos ir tėčiai, vis dar bepliauškantys meilius žodelius nesukoncentruoja dėmesio į fotografą Smile, dėl ko kadro užfiksavimas užtrunka.

Mūsų atveju kol mamytes gražino, fotografė „gaudė“ vyresniųjų vaikučių žaidimų akimirkas. Na o kai jau ir pačios tapom gražuolėm, įsitraukėme į žaidimus Smile. Buvo labai smagu maudyti mažylį. Vaikučių gera nuotaika ir krykštavimai „užkrėtė“ ir mus Smile. Jei mažyliai linksmi – didžiausias darbas organizuojant fotosesiją padarytas Smile. Na, o jei ir buvo truputį kapriziukų – juk toks tas gyvenimas – pilnas įvairiausių emocijų, kurios pagautos, užfiksuotos pavirsta į istoriją, Jūsų šeimos istoriją...

Patarimas planuotojoms: būtinai turėkite kažką paskirtą atsakingu, jog sužiūrėtų, kad būtų padaryti visi norimi kadrai visose norimose scenose. Geriausiai iš anksto aptarkite su fotografu, kad būtinai norite tokių scenų, tokių įamžintų detalių. Šventės metu visada iškyla nenumatytų dalykų, jaudulys įneša šiek tiek chaoso net į geriausiai suplanuotą scenarijų, taigi, kuo detaliau viską aptarsite iš anksto, tuo geriau. Galite net surašyti svarbius punktus ant lapo popieriaus ir juos paduoti fotografui. Nepamiškite, kad be Jūsų šeimos jis fotografuoja ir kitas šventes, taigi, nesitikėkite, kad visas smulkmenas atsimins jei apie jas papasakosite per anksti.

Rezultatai

Geriausi pavykusios fotosesijos rezultatai – gražios nuotraukos, kurias norisi rodyti draugams ir pažįstamiems, spausdinti ir kabintis ant sienos Smile. Ačiū visiems ir visoms prisidėjusioms prie šių gražių akimirkų įamžinimo! O ko gero geriausias drabužėlių įvertinimas tas, kad viena iš pozuojančių mažųjų damų po fotosesijos nebenorėjo suknutės nusirengti Smile. Ačiū Alinai, kad leido mažajai panelytei ilgiau pasidžiaugti jos sukurtu grožiu!

Na o Jūs galite įvertinti kelis jų kadrus, pateiktus šiame straipsnyje. Sėkmės ruošiantis savo šventėms ir, kaip sako fotografė Laura, nepamirškite, kad svarbiausia norint gražios fotosesijos – bendradarbiavimas, rezultatas visiškai priklauso nuo abiejų pusių. Taigi, šypsokitės ir mėgaukitės švente su savo mažaisiais angelėliais!

Dėmesio! Neturinčioms laiko rašyti šventės scenarijaus, o norinčioms kokybiško rezultato rekomenduojame užsisakyti mūsų profesionalų parašytą individualų scenarijų jūsų šventei. Daugiau informacijos info@planuokpati.lt.

 

Būk pirma pakomentavusi

 

Nuotraukų peržiūra

<  
  >