Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Aksominė jubiliejaus knyga

Aksominė jubiliejaus knyga

Kaina / vnt: 36 €

Aksominis jubiliejaus svečių palinkėjimų albumas gali būti tiek smagia veikla svečiams fotografuojantis momentiniu fotoaparatu, klijuojant į knygą nuotraukas ir pildant šmaikščias anketas, tiek ir sentimentali dovana jubiliatui.

Jubiliejaus svečių knygos dizainą bei spalvą galite pasirinkti. Knyga gali būti tiek A4 horizontalaus, tiek A4 vertikalaus formato. Į nurodytą kainą įeina palinkėjimų knygos viršelis, susegtas metaliniais žiedais, 2 įvadiniai lapai, 20 anketinių lapų. Papildomos anketos kaina 0.5 Eur/vnt. Į knygą galime įsegti ir tuščių lapų. Papildomo tuščio lapo kaina 0.35 Eur/vnt.

Kartu su knyga galite įsigyti medinę dėžutę knygai laikyti. Jos kaina 10 Eur. Dėžutėje gali būti ir speciali vieta USB laikmenai su nuotraukomis ar filmu (kaina + 2eur). 

Į palinkėjimų knygą galima papildomai įsegti:

(a) Super Vyro/ Super Moters diplomas - humoristinis diplomas sulaukus jubiliejaus ir įgavus Super Vyro ar Super Moters laipsnį (aukščiausios kategorijos žmonos, žavios kompanionės, mamos ir draugės specialybė) - kaina 2 Eur;

(b) Lapas "Gyvenimo skaičiai" - kuriame surašyta jubiliejiniai metai, paversti mėnesiais, savaitėmis, dienomis ir t.t. (pvz. 7 dešimtmečiai prisiminimų, 840 mėnesių laimės ...) - kaina 2 Eur;

(c) anketa jubiliatei/jubiliatui - ją užpildo pats jubiliatas, anketa įdedama į dekoratyvų voką ir užklijuojama nurodant, kada bus perskaityta - kaina 2.2 Eur.

(d) vieta bendrai visų jubiliejaus svečių nuotraukai (kaina 0.5 Eur).

Pateikiant užsakymą parašykite jubiliato vardą, jubiliejaus metus, šventės datą, jei norėsite papildomos spaudos, kokios norėsite. Anketų pavyzdžius atsiųsime pateikus užsakymą. Anketoms su vieta nuotraukai parašykite, kokio dydžio nuotraukas klijuosite:

  • Instax mini: 5,4 cm x 8,6 cm
  • Instax Wide: 10,8 cm x 8,6 cm
  • Instax Square: 7,2 cm x 8,5 cm
  • Fotobūdelė/Fotoveidrodis: 10 cm x 15 cm.

Kartu su palinkėjimų knyga galite užsakyti graviruotą medinį rašiklį.

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu [email protected], užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.

Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.

Matmenys: 0 x 0 x 0 m

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )