Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Atverčiami gimimo ir krikštynų dienos metrikų rėmeliai

Atverčiami gimimo ir krikštynų dienos metrikų rėmeliai

Kaina / vnt: 23 €

Mano meilė tau yra kaip kelionė,
kuri prasidėjo Amžinai ir baigsis Niekada.
Džiaugsmo ir dėkingumo už laimę, kurią atnešei į mano kasdieną, neišsakys jokie žodžiai.
Jei kada išauš diena, kai manęs nebus šalia, visada žinok, kaip stipriai tavimi tikiu.
Visada būsiu šalia, kad tave palaikyčiau, įkvėpčiau, vesčiau ir apsaugočiau.
Myliu tave visa savo širdimi.
Tu esi nuostabiausia dovana iš dangaus.

Subtilus atverčiamas rėmelis, kuriame įamžinta svarbiausia gimimo ir krikštynų dienos informacija gali būti graži dovana krikštyjamam vaikučiui tiek nuo tėvelių, tiek nuo krikšto tėvelių ar senelių. Rėmelis patogaus formato, atidaromas bei uždaromas kaip dėžutė, tad jį galima panaudoti ir piniginei dovanėlei įteikti.

Pateikiant užsakymą parašykite vaikučio vardą, gimimo datą, ūgį, svorį ir gimimo laiką. Jei vaikutis gimė ne Lietuvoje, parašykite šalį. Taip pat bus reikalinga informacija apie krikštą: data, bažnyčios pavadinimas, krikšto tėvelių vardai. Jei krikšto vardas kitoks nei vaikučio vardas, parašykite ir jį. 

DOVANINIS ĮPAKAVIMAS. Jūsų rėmelis gali būti įpakuotas kaip dovana. Tokio įpakavimo kaina 5 Eur. Į kainą įeina dovanų dėžutė, dekoratyvus šienelis, kaspinėlis (parašykite ar norėsite balto, rausvo ar melsvo), atvirutė bei nuotrauka.

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu [email protected], užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.
 
Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.

Matmenys: 19 x 3 x 14 cm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )