Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Ąžuolinė jaunųjų kraičio skrynia

Ąžuolinė jaunųjų kraičio skrynia

Kaina / vnt: 43 €

Druska - kad nepritrūktų meilės vienas kitam. Sunkiausiomis minutėmis dalinkitės ją pusiau.

Žvakė - te ji neleis užgesti vilties kibirkštėlei gyvenime susidūrus su iššūkiais bei sunkumais.

Duonos riekelė - kad jūsų gyvenime būtų skalsa ir niekada netrūktų duonos.

Pinigai - linkime, kad turtas jūsų neaplenktų.

Akmenėliai - kurie tebus jūsų šeimos rūmo pamatų akmenys.

Medžio gabalėlis - tai šiluma, kuria jūs turėsite kurstyti savo šeimos židinį.

Simbolinė dovana jauniesiems, kurią gali įteikti tiek tėveliai, tiek liudininkai - tai kraičio skrynia. Pagal senuosius lietuvių papročius nuotaka į savo naujuosius namus atsiveždavo kraičio skrynią su suruoštomis drobėmis būsimai šeimai rengti ir puošti. Į šiandienos vestuves galite įnešti dalelę senųjų baltiškų papročių, juos pritaikę šiandienai. 

Kraičio skrynelei pasirinktas ąžuolas, nes šis medis yra ne tik prabangos bei ilgaamžiškumo simbolis, bet ir nuo senųjų laikų užėmė ypatingą vietą lietuvių kultūroje. Skrynelės viršus graviruojamas sukuriant asmeniškai jūsų šventei pritaikytą dizainą, skrynelės viduje galima įrašyti palinkėjimą naujai šeimai. Šiandien jaunieji į savo kraičio skrynią deda brangiausius vestuvių atminimus - sveikinimus ir simbolines dovanas, įteiktas svečių, žiedų pagalvėlę ar dėžutę, santuokos dokumentą ir kitus brangius širdžiai daiktus.

Skrynelės išmatavimai 35x24x19 cm. 

Pateikiant užsakymą parašykite jūsų šventės datą bei jaunųjų vardus. Su jumis susisieksime aptarti graviravimo bei atsiųsime pasiūlymus, kaip gali atrodyti skrynelės viršus.

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu [email protected], užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.

Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.

Matmenys: 19 x 24 x 35 cm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )