Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Deimantinė širdis svečių palinkėjimams

Deimantinė širdis svečių palinkėjimams

Kaina / vnt: 37 €

Mylėkit vienas kitą, bet meilės nepaverskite pančiais: geriau tebūna jinai jūra, skalaujanti jūsų sielų krantus.
Pripilkit viens kitam taures, bet negerkit iš vienos.
Atlaužkit viens kitam duonos, bet nekaskite tos pačios riekės.
Dainuokit kartu ir džiaukites, bet tegu kiekvienas lieka ir atskiras, kaip po viena yra ir gitaros stygos, nors virpa ta pačia muzika.
Atiduokit savo širdis, tik ne vienas kito nuosavybėn, nes tik Gyvenimo ranka gali valdyti Jūsų širdis.
Ir stovėkite kartu, bet ne per arti vienas kito, nes juk šventos kolonos stovi atskirai, o ąžuolas ir liepa neauga viens kito šešėlyje... (K. Gibranas)

Palinkėjimams saugoti ir žodžiams iš širdies prisiminti skirtas palinkėjimų indas "Deimantinė širdis". Subtilaus dizaino širdis papuoš jūsų šventę, o taip pat puikiai derės namų interjere. Palinkėjimams rašyti rekomenduojame sukurti atskirą kampelį šventės vietoje (sodyboje ar kavinėje). Paruoškite atidarytą indą, padėkite stovelį su instrukcijomis bei keletą rašymo priemonių. Tam puikiai tiks paprasčiausi tušinukai arba galite įsigyti mūsų medinį graviruotą tušinuką. Svečiai palinkėjimus gali rašyti kol lauks jaunųjų atvykstant į šventės vietą. Perspėkite svečius sutiksiantį personalą, kad pasiūlytų šią veiklą. Svečiams užpildžius ir sumetus į indą širdeles galite numatyti savo šventėje scenarijaus dalį, kai abu jaunieji indą uždaro su kamščiu, ant kurio pavaizduoti meilės balandžiai.

Į komplektą įeina didelė širdis su akriliniu stiklu, širdutė - dėžutė, širdelės svečių palinkėjimams rašyti (40 vnt.) ir didelis bei mažas stoveliai. Deimantinės širdies išmatavimai: 37x30cm.

Kiti netradicinių sveikinimų/palinkėjimų knygų variantai: Deimantinė širdis skaidriu stiklu arba "Meilės indas" palinkėjimams saugoti.

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu info@planuokpati.lt, užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.

Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.

Matmenys: 30 x 50 x 0 cm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )