Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Dekoracija su stoveliu

Dekoracija su stoveliu

Kaina / vnt: 11 €

Kai įsimyli dvi sielos, joms neberūpi niekas daugiau, tik būti kartu, šalia viena kitos.
Rankos prisilietimas, mylimojo balsas, šypsena, kurią gali matyti - štai kaip dvi sielos jaučia buvimą kartu.
Dienotvarkė, kalendorinis laikas, numatyti susitikimai - sieloms nesuvokiamos sąvokos, nes nei laikas, nei atstumai joms nesvarbu. Siela težino tik viena - būti drauge - tai tikroji tiesa.
Štai kodėl taip pasiilgstame mylimos sielos, kai tik šios nėra šalia - net jei jus skirs tik kambarys, net jei tai truks tik akimirką trumpą. Siela tesuvokia trūkumą mylimo draugo, ji nesupranta, kad būsena ši laikina.

Stovelis su vardais ir ažūrine širdimi - dviejų įsimylėjusių sielų simbolis. Tai ne tik miela dekoracija namuose, bet ir simbolinė dovana, kuri tik bet kurios meilės šventės proga.

Širdelė gali būti pakabinama ir naudojama kaip Kalėdinis žaisliukas kasmet papuošiant Jūsų šeimos eglutę (kaina 2,5eur). Taip pat gali būti kaip magnetukas, kuris kasdien primins du mylinčius žmones jungiantį ypatingą jausmą (kaina 2,7eur).

Širdelės dydis 15x14 cm. Ant širdelės rašomi vardai. Galima užrašyti norimą progą ar datą.

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu info@planuokpati.lt, užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.

Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.
 

Matmenys: 13 x 16 x 0 cm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )