Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Dėžutė - tinklelis svečių palinkėjimams sugauti

Dėžutė - tinklelis svečių palinkėjimams sugauti

Kaina / vnt: 45 €

Sugaukite savo svečių palinkėjimus sidabro tinklelyje ir saugokite užrakintus, kad žodžiai surašyti išsipildytų, o laimė neapleistų Jūsų namų...

Rankų darbo Lietuvos meistrų pagaminta dėžutė (23x23x9 cm) - tai originalus sprendimas jūsų šventei, kuri vėliau taps dailiu namų dekoru. Palinkėjimai rašomi ant kortelių (15x7 cm). Viršutinis sluoksnis iš blizgaus šiek tiek permatomo, sviestinį popierių primenančios, glotnios tekstūros popieriaus, puošto Jūsų vardų inicialais (paveiksliukas derinamas individualiai). Antrasis sluoksnis iš storesnio blizgaus popieriaus. Į komplektą įeina 42 kortelės (auksinės ir baltos spalvos). 

Pateikiant užsakymą parašykite jaunųjų vardus ir šventės datą. Jei reiktų daugiau kortelių, parašykite skaičių (gaminama po 6 papildomus vnt. kortelių, t.y. 48, 54 ir t.t.)

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu [email protected], užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.
 
Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺

Matmenys: 23 x 9 x 23 cm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )