Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Dovana seneliams plaktukas ir mentelė dėžutėje

Dovana seneliams plaktukas ir mentelė dėžutėje

Kaina / vnt: 27 €

Ištrauka iš scenarijaus:

"Brangūs svečiai, kad jau pirmasis alkis apmalšintas, prašau visų jūsų dėmesio. Yra tarp mūsų dvi damos, kurios labai jau giriasi visiems ir iš kairės, ir iš dešinės, kad jos šio mieliausio anūkėlio močiutės. Titulas šis garbingas, bet kartu ir labai atsakingas, tad mūsų, krikšto tėvelių, pareiga patikrinti, ar tikrai ne apsišaukėlės tarp mūsų."

Močiutėms duodamos užduotys. Jas atlikus:

"Na, čia jau jokių abejonių nėra, kad prie šio stalo sėdi pačios tikriausios močiutės. Su direktorium susimirksėjom, atlyginimai apsikabinimais ir bučiniais uogiene padažytomis lūpytėmis – garantuoti. Taigi, mielosios močiutės, šioms garbingoms pareigoms užtvirtinti ir tarp darbų darbelių nesusipainioti, jūsų anūkėlis jums abiem sudiktavo svarbiausius, kuriuos einant savo pareigas reiktų atlikti."

Krikštynų šventėje ypatingas dėmesys ir padėka parodomi krikšto vaikučio seneliams. Paprastai jie išbandomi liepant atlikti juokingas užduotėles, o tada prašomi pasižadėti, kokius su anūko auginimu susijusius darbus atliks. Seneliams įteikiamos simbolinės dovanėlės. Jas gali įteikti tiek krikšto tėveliai, tiek tėveliai.

Plaktukas ir mentelė - tai ne tik mielos, bet ir praktiškos dovanos seneliams. Jas lengvai galima susieti su pasižadėjimais, pavyzdžiui, senelis gali įsipareigoti meistrauti kartu su anūku ar sukalti anūkėlei lėlių namelį. Močiutė gali pažadėti rūpintis, kad anūkas visada būtų pavalgęs ir gaminti blynelius ar gardžiausią kiaušinienę. Dovanėlės dedamos į personalizuotą medinę dėžutę, kurios vidiniame dangtelyje graviruojami jūsų pasirinkti žodžiai (gali būti tiek padėka, tiek pasižadėjimai).

Užsakant šią prekę pastabose parašykite vaikučio vardą ir krikštynų datą. Jums atsiųsime nuorodą į paveiksliukų galerijas, kad pasirinktumėte jums labiausiai patinkantį. Taip pat bus išsiųsti pasižadėjimų/padėkų tekstų pavyzdžiai ir pasiūlymai, ką galima graviruoti ant instrumentų. Galima užrašyti ir jūsų norimą tekstą.

Pateikiant užsakymą galite pasirinkti plaktuką mėlyna rankenėle arba Forte Tools kompanijos plaktuką plieno galvute (tokiu atveju prie kainos prisideda 4 Eur).

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu [email protected], užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.

Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.

 

Matmenys: 6 x 15 x 34 cm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )