Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Dovana seneliui - Rimto vyro įrankis

Dovana seneliui - Rimto vyro įrankis

Kaina / vnt: 22 €

Aš, pats šauniausias dziedukas pasaulyje, pasižadu:

1. Kad ir kas nutiktų išlaikyti šaltakraujiškumą ir savitvardą, kai pasireikš anūko fantazija. Todėl nepyksiu, kai jis imsis namų remonto ir dekoravimo darbų.

2. Neparodysiu nepasitenkinimo, kai vietoj kelionės į kaimą bus pareikalauta kelionės į atrakcionų parką ar zoologijos sodą.

3. Duoti naudingų patarimų bet kokioje gyvenimo situacijoje.

4. Prižiūrėti anūką per jo tėvų atostogas ir visada, kada tik jie norės pailsėti ar šiaip be jokio svarbaus reikalo.

5. Nepykti, jei anūkas bus nuolatinis įrankių dėžės ir garažo kraustytojas.

6. Išmokyti užmauti slieką ant kabliuko, supažindinti su medžioklės ypatumais, sukurti laužą ir visų kitų gudrybių, kurias turi žinoti kiekvienas tikras vyras.

7. Kantriai atsakinėti į visus  anūko klausimus net jeigu nuo nesibaigiančių "Kodėl?" užguls ausys.

8. Reguliariai papildyti anūko garažo kolekciją, bet kol kas tik žaislinėmis mašinėlėmis.

9. Duoti popierinių pinigų smulkioms išlaidoms, nes metalinius sunku nešiotis.

10. Palaikyti tėvelius morališkai ir finansiškai auklėjant ir auginant anūką.

Rankų darbo medinė dėžutė, kurioje "Rimto vyro įrankis" - plaktukas - tai praktiška ir kartu asmeniška dovana seneliui krikštynų proga. Paprastai simbolinė dovana seneliui įteikiama krikštynų metu prieš tai išbandžius senelį ir patikrinus jo tikrumą. Įvairių užduočių išbandymams rasite mūsų žaidimų skyrelyje, pavyzdžiui, galite atrinkti keletą vyrų, jiems padalinti saldainių, kad pasiimtų kiek tik gali daugiausiai, bet nesakykite, kam jų reikia. Tada liepkite visus saldainius susidėti į burną ir padainuoti anūkėliui. Na o geriausias abžora murmeklis ir bus senelis!

Pateikus šios simbolinės dovanos užsakymą atsiųsime nuorodą į paveiksliukų galeriją, iš kurios galėsite pasirinkti jums patinkantį tiek dėžutės viršeliui, tiek plaktukui. Pastabose galite nurodyti vaikučio vardą, šventės datą ir koks užrašas būtų ant plaktuko. Pavyzdžiui, galima rašyti "meistrauju su anūku", "Pirmosioms supynėms sumeistrauti", "pirmai smėlio dėžei sukalti", "Kad kartu gamintume inkiliukus" ir pan. Dėžutės vidiniame dangtelyje graviruojami jūsų norimi sveikinimo žodžiai arba pasižadėjimai. Pateikus užsakymą atsiųsime jums pavyzdžius arba galima rašyti jūsų tekstą.

Galite pasirinkti, norėsite paprasto plaktuko ar Forte Tools kompanijos plaktuko plienine galvute (komplektuko su juo kaina 26 Eur).

Jei planuojate dovanoti dovanėles seneliams ir močiutėms, užsakykite komplektuką ir sutaupykite ;).

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu [email protected], užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.

Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.

Matmenys: 6 x 15 x 34 cm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )