Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Gimimo dienos metrikai pinigams dovanoti

Gimimo dienos metrikai pinigams dovanoti

Kaina / vnt: 18 €

...Ką tik gimęs kūdikis yra lyg visko pradžia - nuostabos, vilties ir svajonių apie naujas galimybes...

Šiame metrikų rėmelyje surašyta svarbiausia vaikučio gimimo informacija: ūgis, svoris, gimimo valanda, pagrindiniai horoskopiniai duomenys, vardo reikšmė ir vardadienio datos. Toks rėmelis papuoš vaikučio kambarį, o ir liks mielu prisiminimu. Į rėmelį dedama nuotrauka, kurios dydis 18x13cm. Paties rėmelio išmatavimai 29.5x21cm. Rėmelis gali būti tiek pastatomas, tiek pakabinamas. Lengvai įsideda nuotrauka, o esant reikalui gali būti pakeista kita.

Komplektuką sudaro rėmelis, kojelės rėmelio pastatymui, sveikinimo kortelė ir vieta piniginei dovanai įdėti (šią kortelę vėliau galima lengvai pakeisti nuotrauka).

Paprastai metrikų rėmelis dovanojamas vaikučio gimimo, krikštynų, gimtadienio proga.

Pateikiant užsakymą parašykite vaikučio vardą, gimimo datą, ūgį, svorį ir gimimo valandą. Rėmelio dekoracijas (angeliukus ir kt.) galėsite pasirinkti po užsakymo pateikimo.

Rėmelį galime įpakuoti kaip dovaną (įeina permatomas įpakavimas, kaspinėlis ir atvirutė). Dovaninio įpakavimo kaina 3 Eur.

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu [email protected], užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.

Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.

Matmenys: 0 x 215 x 290 mm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )