Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Gimimo metrikai atverčiamuose rėmeliuose

Gimimo metrikai atverčiamuose rėmeliuose

Kaina / vnt: 21 €

Tą naktį, kai tu gimei mėnulis nusišypsojo taip ypatingai, kad net žvaigždės smalsaudamos pasirodė, kad tik pamatytų tave.
O nakties vėjelis skrisdamas šnabždėjo: "gyvenimas nebus toks pat, kaip buvo"
Nes dar niekada nebuvo tokio nuostabaus žmogučio, kaip tu. Niekada visame pasaulyje.
Tavo nuostabumo apkerėti vėjas ir lengvas lietutis tyliai dainavo tavo vardą.
Dangūs džiaugėsi ir pūtė visais trimitais, ir grojo visais būgnais.
Tą nuostabią, žavingą, nepakartojamą naktį, kai tu gimei.
 
Vaikučio gimimo akimirką įamžinantys ir svarbiausią informaciją saugojantys - metrikų rėmeliai. Jie bus brangia dovana krikštynų ar pirmojo gimtadienio proga, turinčia išliekamąją vertę. Rėmelio kūrime dalyvausite ir jūs: galėsite pasirinkti norimą užrašą, paveiksliukus dekorui. 
 
Norėdami užsakyti rėmelį pastabose parašykite vaikučio vardą, gimimo datą, ūgį, svorį, gimimo laiką. Jums atsiųsime paveiksliukų pasirinkimus.
 
Rėmelio išmatavimai: 19 x 14 x 3 cm.
Į rėmelį dedama 10 x 15 cm nuotrauka.
 
DOVANINIS ĮPAKAVIMAS. Jūsų rėmelis gali būti įpakuotas kaip dovana. Tokio įpakavimo kaina 5 Eur. Į kainą įeina dovanų dėžutė, dekoratyvus šienelis, kaspinėlis (parašykite ar norėsite balto, rausvo ar melsvo), atvirutė bei kortelė nuotraukos vietai su užrašu "šią nuotrauką pakeiskite gražiausia vaikystės akimirka".
 
☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu [email protected], užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.
 
Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.

 

Matmenys: 19 x 14 x 3 cm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )