Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Helovino karpinių rinkinys

Helovino karpinių rinkinys

Kaina / vnt: 8 €

Kai raganos skrenda ant šluotų juodų,

moliūgai liepsnoja nuo žvakių šviesų,

mėnulis sau šypsos aukštai danguje,

o mes tarsi pasakoj klajojam nakčia,

tik vienąkart metuos gali būt kuo nori,

nes juk Helovinas vaiduokliįškai groja...

Helovinas, ko gero viena smagiausių vaikų švenčių, kai šie gali persirengti kuo nori, kai žaidimai, paslaptingumas ir šiurpuliukai susimaišo į vieną, nepakartojamą šventę! Šventinei nuotaikai sukurti pasirūpinkite linksmai kraupokomis dekoracijomis: vorais, moliūgais, simpatiškomis raganaitėmis, šikšnosparniais ar vaiduokliukais, kurie tai juokiasi, tai gąsdina. Kartu su mažaisiais pagalbininkais dekoruokite sienas ar langus ir sukurkite savo istorijas.

Komplektą sudaro 9 įvairaus dydžio šikšnosparniai, dvi raganaitės (apie 30 cm dydžio), 5 vaiduokliukai, voras, atgijęs medis, 4 moliūgai, katinas ir šluota. Jais galėsite dekoruoti tiek namų sienas, tiek ir langus. Karpiniai pagaminti iš tvirto storesnio popieriaus. Kartu su jais gausite ir specialios klijavimui skirtos gumos, tad dekoracijas galėsite nukabinti ir vėl užkabinti daug kartų, o sienos dėl to visai nesigadins. Puikiai tinka ir mokyklų bei darželių klasėms papuošti ;).

Jei norite kitokių teminių dekoracijų, galime padėti įgyventinti jūsų idėjas ;).

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu [email protected], užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.

Matmenys: 0 x 0 x 0 m

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )