Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Inkiliukas - dovana tėvams

Kaina / vnt: 32 €

Mieli tėveliai,

Sukasi gyvenimo ratas. Yra laikas ateiti, pabūti, išeiti.

Niekas nestovi vietoje: jūros banga užlieja krantą ir vėl nutolsta.

Paukštis užauga, išmoksta skraidyti ir palieka gimtąjį lizdą.

Šiandien aš ruošiuosi iš gimtųjų namų išskristi.

Mieli tėveliai, Jūsų namai man visada bus vaikystės gimtuoju lizdu, kai į juos skubėsiu.

Meilės išmokau iš Jūsų, todėl savo širdies dalelę palieku šiuose namuose.

Myliu Jus visa širdimi ir dėkoju už gerumą, meilę, šilumą, nuoširdumą

ir tikrą nepakartojamą vaikystę, paauglystę ir jaunystę.

Dar kartą ačiū Jums, tėveliai, už viską.

Visada Jus mylėsiu.

Viena gražiausių vestuvinių tradicijų - tai jaunųjų padėka tėveliams. Šiuo ypatingu šventės momentu jaunieji parodo pagarbą, dėkingumą ir meilę savo tėvams. Dekoratyvūs Lietuvos menininkų rankų darbo inkiliukai - graži simbolinė dovana. Vaikai, tarsi užaugę paukščiai, palieka gimtąjį lizdą ir iškeliauja kurti savo naujos šeimos. Tačiau gimtųjų namų prisiminimas visad lieka vaikų širdyse, na o simboliniai inkilai yra lyg neištartas pažadas, kad vaikai lankys tėvus, kaip paukščiai sugrįš į gimtąjį lizdą. Ši dovana - taip pat yra pažadas, kad tėvų namuose neilgai trukus ir vėl skambės mažų balsiukų klegesys.

Medžio masyvo inkilai ne tik dekoratyvūs, bet ir skirti vidutinio dydžio paukščiams, pavyzdžiui, varnėnams gyventi. Inkilo išmatavimai, skylutės aukštis bei skersmuo atitinka ornitologų rekomendacijas. Inkilo dugnas specialiai įleistas, kad lauko sąlygomis kuo ilgiau išliktų nepradėjęs pūti.

Užsakant inkilus parašykite jaunųjų vardus. Jei norite kitokių žodžių nei mūsų pavyzdžiuose, parašykite padėkos žodžius. Jums atsiųsime dizainus, kad galėtumėte pasirinkti labiausiai patinkantį. Inkiliuką galime papuošti kaspinėliu ir pridėti medinį sveikinimo atviruką - magnetuką. Dovaninio įpakavimo kaina 5 Eur.

Vestuvių metu be padėkų tėveliams jaunieji įteikia simbolines padėkos dovanas ir liudininkams. Jų pavyzdžius rasite mūsų el. parduotuvėje čia.

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu [email protected], užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.

Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.

Matmenys: 39 x 29 x 22 cm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )