Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Inkiliukas zylutėms - krikštynų dovana

Inkiliukas zylutėms - krikštynų dovana

Kaina / vnt: 30 €

Aš mažas paukštelis pasaulio glėby,
Svajonių laivelis tyram vandeny,
Aš angelas baltas širdelėj visų,
Tikiu, kad man linkit dienelių šviesių.
 
Dekoruotas inkiliukas paukšteliams - graži simbolinė dovana, kuri tiks tiek seneliams, tiek kaip padėka krikšto tėveliams, turintiems sodybą. Kartu su augančiu mažyliu ar mažyle jie galės stebėti paukštelius, o ir pats krikštyjamas vaikutis yra tarsi mažas paukštelis, reikalingas meilės ir globos.
Užsakant simbolinę dovanėlę - inkiliuką, galime užrašyti ir kitokius jūsų norimus žodžius. Taip pat galite pasirinkti inkiliuko dekoravimą. Kartu galite įteikti ir magnetuką su padėkos žodžiais (kaina 2 Eur).
Pateikiant užsakymą parašykite vaikučio vardą ir krikštynų datą.
Inkiliuko išmatavimai: 33 x 19 x 21 cm. Inkiliukas yra pagamintas pagal ornitologų rekomenduojamus išmatavimus mažesniems paukšteliams, pvz. zylutėms. Sukaltas įleidžiant dugną, kad ilgiau būtų apsaugotas nuo puvinio būnant lauko sąlygomis.
Daugiau simbolinių dovanų seneliams galite peržvelgti šiame skyrelyje: dovanos seneliams.
Dovanas krikšto tėveliams galite rasti: dovanos krikšto tėveliams.
 
☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu info@planuokpati.lt, užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.
 
Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.

 

Matmenys: 33 x 19 x 21 cm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )