Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Jaunųjų širdžių surakinimui

Jaunųjų širdžių surakinimui

Kaina / vnt: 8 €

Liudininkas:

Šiandien jau ištarėte vieną priesaiką amžinai vienas kitą mylėti. Kad ją dar labiau sutvirtintumėte, turiu tokį liudininko burtą, kurį dabar ir atliksime. Jaunieji, atsisukite vienas į kitą, paimkite į rankas abu savo laimingos šeimos recepto paslaptį

Jauniesiems paduodamas tekstas.

Ištarkite burtažodį bei užtvirtinkite jį karštu bučiniu, kad tas laimingos šeimos receptas įgautų stebuklingos galios.

Liudininkas:

Na o dabar sujunkite abi širdelės puseles, kad nuo šiol viena meilės kupina širdimi žvelgtumėte į pasaulį.

Tradicinės širdžių surakinimo ceremonijos interpretacija - širdelė iš dviejų puselių, kurią jaunieji suneria. Ji suklijuojama taip, kad dvi dalys, tarsi dvi vienos sielos puselės, daugiau neatsiskirtų. Širdelė lieka jauniesiems atminimui.

Rekomenduojame vietoj tradicinio širdžių surakinimo ar spynelės kabinimo rinktis šį variantą, nes taip saugosite gamtą (surakinant širdeles dažnai raktelis išmetamas į upę). Spyneles, kabinamas ant tiltų, po keleto metų nupjauna ir tiesiog išmeta į metalo laužą, tuo tarpu ši sunerta širdelė liks jauniesiems atminimui ir papuoš namus.

Ant širdelės graviruojami jaunųjų vardai ir šventės data. Pateikiant užsakymą parašyktie šią informaciją į pastabas. Kartu su širdele įdedamos ir popierinės širdys su jaunųjų priesaika vienas kitam humoro forma. Jei norite kitokio teksto nei mūsų pavyzdyje, parašykite jį.

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu [email protected], užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.

Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.

Matmenys: 0 x 80 x 105 mm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )