Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Jubiliejaus knyga dėžutėje

Kaina / vnt: 37 €

Jubiliejaus svečių palinkėjimų knyga gali būti tiek smagia veikla svečiams pildant šmaikščias anketas, tiek ir vertinga dovana jubiliatui.

Svečių palinkėjimų knyga:

  • individualaus dizaino, atspindinčio jubiliato norus, pomėgius bei asmenybę, mediniu viršeliu.
  • A4 formato (vertikali).
  • lapai susegami žiedais.
  • Knyga įdėta į dekoruotą medinę dėžutę.
  • Vidinių popierinių lapų dizainas derinamas individualiai. Vidiniai lapai gali būti kaip anketa (turime platų anketinių klausimų pasirinkimą, anketos gali būti ne tik lietuvių kalba), gali būti numatytos vietos nuotraukai įklijuoti. Galimi įvairūs nuotraukos formatai, taip pat ir Fotoveidrodžio nuotrauka.

Į nurodytą kainą įeina palinkėjimų knygos viršelis, susegtas metaliniais žiedais, dekoruota dėžutė, 2 įvadiniai lapai ir 20 knygos lapų su pasirinkta spauda. Jei reikia daugiau, galima užsakyti papildomai. Dekoratyvaus kieto lapo kaina su spauda 0.5 eur (be spaudos 0,35 eur)

Gali būti ir speciali vieta USB laikmenai su nuotraukomis ar filmu (kaina +4 eur). 

Į palinkėjimų knygą galima papildomai įsegti:

(a) Super Vyro/ Super Moters diplomas - humoristinis diplomas sulaukus jubiliejaus ir įgavus Super Vyro ar Super Moters laipsnį (aukščiausios kategorijos žmonos, žavios kompanionės, mamos ir draugės specialybė) - kaina 2 Eur;

(b) Lapas "Gyvenimo skaičiai" - kuriame surašyta jubiliejiniai metai, paversti mėnesiais, savaitėmis, dienomis ir t.t. (pvz. 7 dešimtmečiai prisiminimų, 840 mėnesių laimės ...) - kaina 2 Eur;

(c) anketa jubiliatei/jubiliatui - ją užpildo pats jubiliatas, anketa įdedama į dekoratyvų voką ir užklijuojama nurodant, kada bus perskaityta - kaina 2.2 Eur.

(d) vieta bendrai visų jubiliejaus svečių nuotraukai (kaina 0.5 Eur).

Pateikiant užsakymą parašykite jubiliato vardą, jubiliejaus metus, šventės datą, jei norėsite papildomos spaudos, kokios norėsite. Anketų pavyzdžius atsiųsime pateikus užsakymą. Anketoms su vieta nuotraukai parašykite, kokio dydžio nuotraukas klijuosite:

  • Instax mini: 5,4 cm x 8,6 cm
  • Instax Wide: 10,8 cm x 8,6 cm
  • Instax Square: 7,2 cm x 8,5 cm
  • Fotobūdelė/Fotoveidrodis: 5 cm x 15 cm

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu info@planuokpati.lt, užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.

Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.

Matmenys: 0 x 297 x 235 mm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )