Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Jubiliejaus komplektas - Laimingo gyvenimo receptas

Jubiliejaus komplektas - Laimingo gyvenimo receptas

Kaina / vnt: 35 €

Jūsų patogumui sukūrėme komplektą jubiliejaus šventei pravesti, kuriame sudėti medaliai, diplomai ir žaidimai, reikalingi šventei pravesti. Į komplektą įeina:
  • Super moters arba Super vyro diplomai (nuotraukos rėmelis į komplektą neįeina). Kartu atsiunčiame ir scenarijaus žodžius diplomo įteikimui.
  • Jubiliejaus medalis, kuris kartu yra ir magnetukas, tad pasibaigus šventei ištraukus raištelį medalį galite naudoti kaip magnetuką.
  • baliaus valdžios nominacijos (stalo komendantai, blaivybės ministras, policininkas, seselė, darželio auklėtoja, stalo muzikinis asistentas, dvasininkas, šokių baletmeisteris) - medaliai magnetukai (9 vnt.). Papildomai galima įsigyti ir kitų nominacijų medalių.
  • darbo kontraktai, kuriuos turi pasirašyti į baliaus valdžią paskirti asmenys (kartu atsiunčiame ir scenarijaus žodžius baliaus valdžiai pristatyti).
  • "Laimingo gyvenimo recepto" kortelė, kurią užpildo jubiliatas. Kartu atsiunčiami žodžiai, kaip pravesti šią šventės dalį ir pakviesti svečius pasidalinti prisiminimais, kada jubiliatas buvo laimingiausias.
  • Kelialapis "Tėvystės džiaugsmams atgaivinti" - humoristinė dovana jubiliatui bei scenarijaus žodžiai šiai dovanai pristatyti.

Pateikiant užsakymą parašykite jubiliato vardą, jubiliejaus metus, ar jubiliatas turi sutuoktinį, vaikų, anūkų, šventės datą.

Kartu su šiuo jubiliejaus komplektu rekomenduojame individualų jubiliejaus scenarijų, jubiliejaus svečių palinkėjimams knygą ar stiklainį, jubiliejaus juostą.

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu [email protected], užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.
 
Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.

 

Matmenys: 0 x 0 x 0 m

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )