Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Jubiliejaus loterija

Jubiliejaus loterija

Kaina / vnt: 0.7 €

Šventės vedantysis:
Mieli svečiai, kiekvienas žinote tokį posakį, jog patys esame savo laimės kalviais. Tad dabar laimę ir išbandysime. Kviečiu visus sudalyvauti šioje jubiliejinėje loterijoje "Marytės milijonas". Prizai ypač vertingi: nuo prabangios gurmaniškos vakarienės iki kruizinės kelionės. Tad drąsiai dalyvaukite, kiekvienas po bilietėlį traukite, na o aptiktą laimėjimą prašom garsiai perskaityti ir atsiimti kreipiantis į mane.
 
Jubiliejaus šventės loterija paįvairins jūsų scenarijų ir bus smagus užsiėmimas svečiams. Loteriją gali organizuoti tiek vedantysis, tiek pats jubiliatas. Galite paruošti po bilietėlį kiekvienam svečiui ir juos padalinti šventės metu arba galite loterijos bilietus panaudoti kaip prizus už kitus žaidimus.
Pateikiant užsakymą parašykite jubiliato vardą, jubiliejaus metus bei šventės datą, kiek loterijos bilietų jums reikės:
  • 9 vnt. 
  • 18 vnt.
  • 27 vnt. ir t.t.
Galite surašyti savo norimus prizus arba pasirinkti iš šio prizų sąrašo.
Loterijos bilietuko dydis 9x7 cm. Loterijos bilietai yra su vienu nutrinamu sluoksniu, po kuriuos slepiasi prizas.
Jubiliejui taip pat rekomenduojame komplektą Laimingo gyvenimo receptas su diplomais, medaliais ir scenarijaus žodžiais šventei pravesti.
 
☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu [email protected], užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.
 
Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺

Matmenys: 0 x 0 x 0 m

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )