Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Kalėdiniai karpiniai ant lango

Kalėdiniai karpiniai ant lango

Kaina / vnt: 7 €

Ištrauka iš A. Grigaliūnaitės eilėraščio "Kalėdinė naktis":
 
Tu išeik į kalėdinę naktį,
Skambančią, žvaigždėtą, šventą.
Tyrumu, malda persmelktą orą,
Džiaugsmo ir šventumo pilną.
Tu priimk kaip dovaną tą naktį,
Atsigerki tokio tyro oro.
Savo sielą šventumu papildyk,
Pasakyki nakčiai slaptą norą.
 
Ant lango nutūpusios ažūrinės snaigės... Tarsi šerkšno raštais išraižytas Kalėdų senelis ir gražuolė Snieguolė... Sukurkite ant savojo lango Kalėdų pasaką.
 
Kalėdinių karpinių komplektą sudaro net 31 cm aukščio Kalėdų senelis, 27 cm aukščio Snieguolė, dovanų pilnos rogės, ažūrinis žibintas ir įvairaus dydžio 14 snaigių. Kad karpinius saugiai užklijuotumėte ant lango, komplekte rasite specialios klijavimo gumos. Karpiniai pagaminti iš storesnio popieriaus, tad nesuplyš klijuojami ir mažesnių rankyčių ;) . Kartu su Kalėdiniais langų karpiniais galite įsigyti ir ant palangės dedamus karpinius bei pastatomą žodį Kalėdos. Perkant daugiau nei vieną Kalėdinių karpinių komplektą (pvz. vienas ant lango klijuojamų ir vienas ant palangės statomų karpinių komplektas) teiraukitės dėl nuolaidos.
 
☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu [email protected], užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.
 
Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.
 

Matmenys: 0 x 0 x 0 m

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )