Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Kalėdiniai palinkėjimai šeimai - 8 žaisliukai dėžutėje

Kalėdiniai palinkėjimai šeimai - 8 žaisliukai dėžutėje

Kaina / vnt: 26 €

Ar ir jums Kalėdos - ypatingas metas? Man tai pati gražiausia šventė, kai nors už lango ir šalta, namuose įsivyrauja ypatingas jaukumas. Žodžiai Meilė, Pagarba vienas kitam, šeimos Vienybė įgyja kažkokią kitokią, magišką prasmę. Ar nebūtų simboliška šiais ypatingais žodžiais papuošti ypatingą medį - savo šeimos Kalėdinę eglutę? Kabinkite žaisliukus kartu su savo mažyliais. Kartu su jais perskaitykite, kas ant kiekvieno žaisliuko parašyta. Atkreipkite dėmesį į raideles ir paveikslėlius iš tos pačios raidės. Dalinkitės paprastutėmis istorijomis apie nepaprastus žodžius. Pripildykite namų erdvę jaukaus pokalbio ir kurkite gražiausius savo šeimos Kalėdinius prisiminimus. 

Padovanokite savo šeimai Kalėdinių palinkėjimų dėžutę. Į ją įeina 8 žaisliukai Meilė, Pagarba, Vienybė, Draugystė, Kantrybė, Nuoširdumas, Laimė, Tikėjimas. Galite išsirinkti ir kitokio dizaino žaisliukus vietoj šių, pavyzdžiui, su vardo raide, šeimos pavarde, žaisliuką seneliui, močiutei.

Žaisliukų dydis skiriasi ir yra maždaug 13-16 cm diametro.

Galima užsakyti ir vieną pasirinktą žaisliuką. Žaisliuko kaina 2,5 Eur. Užsakymai priimami ir el. paštu info@planuokpati.lt arba facebook žinute.

Matmenys: 16 x 0 x 13 cm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )