Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Kalėdinio pašto namelis mokykloms ir darželiams

Kalėdinio pašto namelis mokykloms ir darželiams

Kaina / vnt: 30 €

Kalėdinio pašto namelis - tai dovana klasei, kuri džiugins ne vienus metus. Juo galėsite papuošti mokyklos ar darželio patalpas bei sukurti šventinę nuotaiką. Visą laiką iki Kalėdų vaikučiai rašys laiškučius ir juos įdės į namelį per tam skirtą ertmę, na o kad smalsučiai anksčiau laiko namelio neatidarytų ir nepaimtų laiškučių, namelį galima užrakinti spynele (ją galime įdėti papildomai nurodžius pastabose, spynelė į kainą neįskaičiuota). Įtraukite šį smagų užsiėmimą į ugdymo procesą: vaikai ne tik lavins rankytę rašydami, mokysis parodyti dėmesį ir padėkoti artimui, gal net išmoks sveikinimo rašymo taisykles, ugdys kantrybę laukdami, kada Kalėdinis paštas bus išdalintas, bet ir džiaugsis artėjančiomis šventėmis.
 
Į komplektą įeina:
❄️ Dekoratyvus namelis, kurio užrašą ir spalvas galite pasirinkti patys.
❄️ Klasės diplomas nuo Kalėdų senelio, kuriame įrašytas klasės/grupės pavadinimas.
❄️ Laiškas nuo Kalėdų senelio su smagia istorija, kurį reiktų perskaityti likus savaitei iki švenčių.
❄️ Ažūrinės snaigės klasei pasipuošti.
 
Namelio išmatavimai: pagrindas 26,5x26,5cm, aukštis 30 cm.
 
 
☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu info@planuokpati.lt, užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.
 
Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.

 

Matmenys: 30 x 26 x 26 cm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )