Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Kalėdinis žaisliukas - Linkėjimas Pirmoms Kalėdoms

Kalėdinis žaisliukas - Linkėjimas Pirmoms Kalėdoms

Kaina / vnt: 4 €

Linkiu tau šių dalykų:
Juoko, kuris bučiuotų tau lūpas;
Grožio, kurį matytų tavo akys;
Saulėlydžių, kurie sušildytų tavo širdį;
Vaivorykščių, kurios pasirodytų iškart po debesų;
Šypsenų, kai liūdesys aplankys;
Apkabinimų, kai siela bus prislėgta;
Paguodos sunkiomis dienomis;
Tikėjimo, kad neprarastum vilties;
Tikrumo, kai abejonės užklups;
Kantrybės priimant tiesą;
Drąsos pažinti save
Ir, žinoma, Meilės, užpildančios visą tave.

Pirmosios Kalėdos kiekvienam vaikučiui, o ir jo ar jos tėveliams - ypatingos. Šiai išskirtinei progai atminti sukurtas Kalėdinis žaisliukas "Pirmosios Kalėdos", kuriame įamžinti metai, gali būti užrašytas vaikučio vardas ir, svarbiausia, ant širdelės, simbolizuojančios begalinę meilę, užrašyti gražiausi palinkėjimai.

Tokį žaisliuką gali padovanoti tiek tėveliai savo vaikučiui, tiek seneliai ar krikšto tėveliai. Šis Kalėdinis žaisliukas puikiai tiks ir kitiems artimiesiems vietoj įprasto atviruko ir bus kaip dekoracija bei žodinis sveikinimas. Esant pageidavimui kitoje gaminio pusėje galime išgraviruoti Jūsų vardus, datą ar kitą svarbią informaciją. Sveikinimo žodžius taip pat galima keisti.  

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu [email protected], užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.

Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.
 

Matmenys: 15 x 12 x 0 cm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )