Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Kalėdinis žaisliukas - Vardas ir horoskopo ženklas

Kalėdinis žaisliukas - Vardas ir horoskopo ženklas

Kaina / vnt: 5 €

Mūsų kauluose yra kalcio, mūsų venose teka kraujas su geležim, sieloje yra anglies, o smegenyse azoto. Net 93% mūsų kūno sudaryti iš tų pačių medžiagų kaip žvaigždžių dulkės. Turėdami sielas, sukurtas iš liepsnos, mes gal iš tiesų esame žvaigždės, kurioms tiesiog suteikti žmonių vardai. 

Kalėdinis žaisliukas su vardu ir ažūriniu horoskopo ženklu, kuris gali būti tiek pagal mėnesį, tiek ir kinietiškas pagal gimimo metus. Tai asmeninė simbolinė dovana, tinkanti gimus vaikeliui, krikštynų ar gimimo dienos proga. Dekoracija gali būti ir kaip stovelis ar magnetukas. Toks zodiako ženklas, jei pasirinksite pakabinamą, gali būti naudojamas kaip Kalėdinis žaisliukas kasmet papuošti eglutei.

Dekoracijos dydis priklauso nuo pasirinkto zodiako ženklo, bet būtų apie 15 cm (delno dydžio).

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu [email protected], užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.

Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.
 

Matmenys: 0 x 0 x 0 m

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )