Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Kalėdų linkėjimai - žaisliukai dėžutėje

Kalėdų linkėjimai - žaisliukai dėžutėje

Kaina / vnt: 10 €

Tegul jūsų Kalėdos dvelkia ką tik iškeptais imbieriniais sausainiais, saldžiarūgščiu spanguolių kisieliumi ir su didele meile virtuvėje iškeptais šližikėliais.

Tegul geros emocijos voliojasi raudonais obuoliais.

Tegul Jūsų laimė spingsi jaukiomis lemputėmis, o kasdienybė pakvimpa ką tik į namus įneštos žaliaskarės kvapu.

Tegul jūsų namuose pasklinda prabangiausias aromatas, kurio nėra pirkti jokioje krautuvėlėje ir jis neparduodamas už jokius pinigus.

Tegul lauke lyg tyčia pradeda snigti Laime...

Penki Kalėdiniai žaisliukai - palinkėjimai "Meilės", "Laimės", "Sveikatos", "Pilnatvės" ir "Turtų" - tai graži simbolinė dovana, tinkanti tiek patiems artimiausiems, tiek bendradarbiams ar verslo partneriams. 

Užsakant dėžutę su žaisliukais galėsite pasirinkti norimą viršelio paveikslėlį. Galimi ir kitokie palinkėjimo žodžiai ar vardai ant žaisliukų.

Žaisliuko dydis 9x13.5 cm, dėžutės išmatavimai 10x15x3 cm.

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu [email protected], užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.
 
Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.

Matmenys: 3 x 10 x 15 cm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )