Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Knyga palinkėjimams personalizuotu viršeliu

Knyga palinkėjimams personalizuotu viršeliu

Kaina / vnt: 48 €

Ačiū, kad leidote patikėti,

jog mes kiekvienas

esame vienintelis toks pasaulyje...

Kad iš širdies išsakyti gražiausi padėkos žodžiai liktų ilgam, o norint juos prisiminti tereiktų atversti knygos lapą, išsaugokite juos prabangioje palinkėjimų knygoje. Ši sentimentali dovana pradžiugins auklėtoją, mokytoją ar kuratorę. 

Palinkėjimų knygos viršelis ir spauda kuriami asmeniškai jums, tad gali būti jūsų norimos tematikos. Knygos viršelio spalvą galima rinktis iš spalvų paletės, kurią atsiunčiame pateikiant užsakymą. Į knygą segami stori lapai, kurie puikiai tinka ir nuotraukoms klijuoti. Spauda derinama asmeniškai. Gali būti tiek tušti lapai, tiek sudarytos anketos.

Pateikiant užsakymą parašykite, kokio norėsite užrašo ant viršelio. Knygos kaina nurodyta su dėžute knygai ir 20 anketinių lapų. Jei reiktų daugiau lapų, parašykite, kiek. Papildomos anketos kaina 0.5 Eur/vnt, papildomo tuščio lapo kaina 0.35 Eur/vnt.

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu [email protected], užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.

Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.

Matmenys: 0 x 0 x 0 m

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )