Parduotuve Planuok Pati

Krikštynų knyga dėžutėje

Kaina / vnt: 19 €

Tegul angelas sargas visada lydės tave gyvenimo kelionėj.

Te apgaubs jis švelnia savo meile ir dangiška šviesa.

Ir gyvenime tavam tegul netrūksta niekad juoko, te širdis dainuoja.

Tegul nutrūkgalviškos, pašėlusios svajonės lydi tavo dieną.

Įkvepia tave kelionėms, nuotykiams naujiems.

Ir tegul niekad netrūks tau sieloje gerumo, atjautos kitam.

Širdyje tavoj tegu drąsa ir teisingumo jausmas būna.

Būki apsuptas artimųjų meilės.

Visada žinok, kad tava tvirtybė kyla iš tavos šeimos.

O svarbiausia, jausk, tikėk ir niekada neabejok tiesa svarbiausia:

"esi mylimas iki mėnulio ir net dar daugiau - už jo".

Angelo pasveikinimas, brangiausių, artimiausių žmonių palinkėjimai, nuotraukose užfiksuotos meilės kupinos šypsenos, skirtos mažyliui - visa tai ir dar daugiau brangių krikšto dienos prisiminimų suguls į ypatingą - Krikštynų knygą. Knygos viršelį galėsite pasirinkti iš gausios kelių šimtų paveiksliukų galerijos. Vidinių lapų tekstai ir dizainas pasirenkami pagal jūsų norus:

  • Tai gali būti krikštynų lapas, kuriame surašyta svarbiausia informacija apie krikštą, jo simbolius, krikšto tėvelių vardai, vaikučio šventasis - globėjas. 
  • Metrikų informacijos lapas, kuriame bus ne tik tėvelių, brolių vardai, vaikučio vardo reikšmė, bet ir linksmai apibūdinti svarbiausi pasiekimai, pomėgiai, charakteris.
  • Laiko kapsulės lapas - tai tarsi sustabdytas laikas - pasaulio nuotrauka tais metais, kai krikštijamas vaikutis. Svarbiausi pasaulio ir Lietuvos įvykiai, tų metų pagrindinių maisto produktų kainos, populiariausi filmai, muzika, TV laidos, technikos pasiekimai. Visa tai bus be galo įdomu paskaityti po keliolikos metų, o ir vėliau parodyti saviems vaikams, o gal net ir anūkams.
  • linksmos anketos svečiams, kuriose įtraukti pasižadėjimai, palinkėjimai, ateities spėjimai. Viskas vienoje vietoje, tad jums nebereikės papildomos krikštynų spaudos.
  • specialios anketos artimiausiems žmonėms: seneliams, tėveliams bei krikšto tėveliams, kuriose įtraukti ir linksmi, ir rimtesni klausimai, atsakymai į kuriuos bus svarbūs vaikučiui paūgėjus. Ne mažiau smagu bus skaityti ir pasižadėjimus, kurie kuriami individualiai pagal jūsų pateiktą informaciją. Juk gal jūsų senelis yra užkietėjęs žvejys, kuriam nebus kur dingti, kaip prisižadėti nuo šiol gaudyti auksinę žuvelę, o gal močiutė dirba buhaltere, tad jai teks mokyti mažylį skaičiuoti (priemones, žinoma, parūpins senelis iš pradžių šokoladiniais pinigėliais, o vėliau ir tikrais ;) ).

Krikštynų knyga yra patogaus A5 formato  (kaip pusė A4 lapo), papuošta angelo sargo simboliu - figūrėle, saugoma derančioje dekoratyvioje medinėje dėžutėje. Knyga segama žiedais, tad esant norui, ją galima papildyti naujais lapais.

Krikštynų knygos kaina nurodyta be vidinių lapų spaudos. Spaudai naudojami lapai storesni, dekoratyvūs, su blizgiu dekoro elementu. Svečių anketų kaina 0.25 Eur/vnt. Yra keletas anketų klausimų variantų. Papildomai galite užsakyti šiuos lapus:

(a) krikštynų lapas (krikšto data, vieta, vardas, informacija apie šventąjį) (1 Eur.)

(b) metrikų informacijos lapas (vaikučio vardas, tėveliai, ką moka, ką mėgsta) (1 Eur.)

(c) laiko kapsulės lapas (lapas apie šių metų svarbiausius įvykius, pagrindinių produktų kainas, filmus, muziką, TV laidas, t.y. koks buvo pasaulis, kai buvo krikštyjamas vaikutis) (1 Eur)

(d) lapai su vieta nuotraukai, o kitoje pusėje kišenėlė anketoms tėveliams, (0,25 Eur + 1 Eur/individuali anketa)

(e) lapai su vieta nuotraukai, o kitoje pusėje kišenėlė anketoms seneliams, (0,25 Eur + 1 Eur/individuali anketa)

(f) lapai su vieta nuotraukai, o kitoje pusėje kišenėle anketoms krikšto tėveliams, (0,25 Eur + 1 Eur/individuali anketa)

(g) anketa sesutei/broliukui; (0,25 Eur + 1 Eur/individuali anketa)

(h) žaidimas "baltas lapas" - gimęs kūdikis yra švarus lyg lapas, o gyvenant įgauna charakterį, sužino ir išmoksta naujų dalykų. Svečiai supildo charakterio savybes, gebėjimus ir kitus apibūdinimus, ko linki vaikučiui, kad toks būtų užaugęs (0.35 Eur).

(i) lapas "močiučių išbandymas" - žaidžiamas žaidimas močiučių patikrinimui, kai kiekviena močiutė turi paeiliui sakyti po meilų žodelį, kokiu vadina anūkėlį. Krikšto mama atskiruose stulpeliuose rašo šiuos apibūdinimus, kad liktų vaikučiui atminimui. Po išbandymo močiutės apdovanojamos simbolinėmis dovanėlėmis, skaitomi jų pasižadėjimai. (0.35 Eur - bendras lapas abiems močiutėms)

(j) lapas "senelio išbandymas" - žaidžiamas žaidimas, kai senelis turi per tam tikrą laiką pagaminti žaisliuką anūkui. Žaisliuko gamybai gauna tualetinio popieriaus rulonėlį ir krikšto tėtį. Jei yra du seneliai, kitas gauna tėtį ir tualetinio popieriaus rulonėlį. Į lapą klijuojama padaryto "žaisliuko" nuotrauka, galima užrašyti, ką senelis aiškina, kaip reikia su žaisliuku žaisti (0.35 Eur - jei du seneliai, reikalingi 2vnt. tokių lapų, kaina 0,7 Eur)

Turint šią knygutę nereikia pasižadėjimų kortelių, diplomų seneliams, nes visa svarbiausia informacija lieka vienoje vietoje vaikučiui atminimui. Anketose seneliams bei krikšto tėveliams įtraukiami punktai - pasižadėjimai, kurie kuriami individualiai pagal jūsų pateiktą informaciją apie žmones.

Dėžutės matmenys: 16.5 x 26 x 6 cm.

Knygos matmenys: 14.8 x 21 cm

Užsakymai priimami telefonu 864329450, el. paštu info@planuokpati.lt, užsiregistravus el. parduotuvėje arba facebook žinute.

Matmenys: 210 x 148 x 0 mm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )