Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Krikštynų knyga dėžutėje

Kaina / vnt: 32 €

Tegul angelas sargas visada lydės tave gyvenimo kelionėj.

Te apgaubs jis švelnia savo meile ir dangiška šviesa.

Ir gyvenime tavam tegul netrūksta niekad juoko, te širdis dainuoja.

Tegul nutrūkgalviškos, pašėlusios svajonės lydi tavo dieną.

Įkvepia tave kelionėms, nuotykiams naujiems.

Ir tegul niekad netrūks tau sieloje gerumo, atjautos kitam.

Širdyje tavoj tegu drąsa ir teisingumo jausmas būna.

Būki apsuptas artimųjų meilės.

Visada žinok, kad tava tvirtybė kyla iš tavos šeimos.

O svarbiausia, jausk, tikėk ir niekada neabejok tiesa svarbiausia:

"esi mylimas iki mėnulio ir net dar daugiau - už jo".

Angelo pasveikinimas, brangiausių, artimiausių žmonių palinkėjimai, nuotraukose užfiksuotos meilės kupinos šypsenos, skirtos mažyliui - visa tai ir dar daugiau brangių krikšto dienos prisiminimų suguls į ypatingą - Krikštynų knygą. Knygos viršelį galėsite pasirinkti iš gausios kelių šimtų paveiksliukų galerijos. 

Krikštynų knyga yra patogaus A5 formato  (kaip pusė A4 lapo), papuošta angelo sargo simboliu - figūrėle, saugoma derančioje dekoratyvioje medinėje dėžutėje. Knyga segama žiedais, tad esant norui, ją galima papildyti naujais lapais. Spaudai naudojami lapai storesni, dekoratyvūs, su blizgiu dekoro elementu. Į knygutės kainą įskaičiuotos individualios anketos tėveliams, seneliams ir krikšto tėveliams (A4 formato, įsideda į kišenėlę, taip pat yra lapas, skirtas nuotraukai su tėveliais, nuotraukai su seneliais, nuotraukai su krikšto tėveliais, anketoje įtraukti pasižadėjimai, parašyti pagal jūsų artimųjų pomėgius). Bus įsegtos 10 anketų svečiams. Papildomos anketos svečiui kaina 0.35 Eur/vnt. Galima rinktis iš  keleto anketinių klausimų variantų. Taip pat bus įsegti krikštynų lapas su svarbiausia informacija apie krikštą (data, vieta, krikšto tėvelių vardais, informacija apie šventąjį, kurio vardą gavo vaikutis), metrikų informacijos lapas (vaikučio vardas, tėvelių, brolių/sesių vardai, gimimo informacija, vardo reikšmė, ką moka, ką mėgsta vaikutis) ir laiko kapsulės lapas (lapas apie šių metų svarbiausius įvykius, pagrindinių produktų kainas, filmus, muziką, TV laidas, t.y. koks buvo pasaulis, kai buvo krikštyjamas vaikutis).

Papildomai galite užsakyti šiuos lapus:

(a) anketa sesutei/broliukui; (0,25 Eur + 1 Eur/individuali anketa)

(b) žaidimas "baltas lapas" - gimęs kūdikis yra švarus lyg lapas, o gyvenant įgauna charakterį, sužino ir išmoksta naujų dalykų. Svečiai supildo charakterio savybes, gebėjimus ir kitus apibūdinimus, ko linki vaikučiui, kad toks būtų užaugęs (0.35 Eur).

(c) lapas "močiučių išbandymas" - žaidžiamas žaidimas močiučių patikrinimui, kai kiekviena močiutė turi paeiliui sakyti po meilų žodelį, kokiu vadina anūkėlį. Krikšto mama atskiruose stulpeliuose rašo šiuos apibūdinimus, kad liktų vaikučiui atminimui. Po išbandymo močiutės apdovanojamos simbolinėmis dovanėlėmis, skaitomi jų pasižadėjimai. (0.35 Eur - bendras lapas abiems močiutėms)

(d) lapas "senelio išbandymas" - žaidžiamas žaidimas, kai senelis turi per tam tikrą laiką pagaminti žaisliuką anūkui. Žaisliuko gamybai gauna tualetinio popieriaus rulonėlį ir krikšto tėtį. Jei yra du seneliai, kitas gauna tėtį ir tualetinio popieriaus rulonėlį. Į lapą klijuojama padaryto "žaisliuko" nuotrauka, galima užrašyti, ką senelis aiškina, kaip reikia su žaisliuku žaisti (0.35 Eur - jei du seneliai, reikalingi 2vnt. tokių lapų, kaina 0,7 Eur)

(e) papildomas tuščias lapas - 0.15 Eur

Turint šią knygutę nereikia pasižadėjimų kortelių, diplomų seneliams, nes visa svarbiausia informacija lieka vienoje vietoje vaikučiui atminimui. Anketose seneliams bei krikšto tėveliams įtraukiami punktai - pasižadėjimai, kurie kuriami individualiai pagal jūsų pateiktą informaciją apie žmones.

Kiti krikštynų knygutės variantai: krikštynų knyga su anketomis svečiamskrikštynų knyga su tuščiais lapais.

Dėžutės matmenys: 16.5 x 26 x 6 cm.

Knygos matmenys: 14.8 x 21 cm

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu [email protected], užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.

Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.

Matmenys: 210 x 148 x 0 mm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )