Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Krikštynų knyga (su anketomis svečiams)

Krikštynų knyga (su anketomis svečiams)

Kaina / vnt: 26 €

Baltutis krikšto rūbas, lyg angelėlio sparnai, apgobia Tavo, mažyte, pečius. 

Rūbas, nuaustas iš meilės, begalinio rūpesčio, iš beribio džiaugsmo, 

be jokios priežasties, tiesiog, kad esi...

Šiandien tu tokia maža, tyra, netverianti smalsumu... 

Šiandien tu apdovanota dovana, nepastebima praeivio akiai, 

bet nepaprasta, suteikiančia nemirtingumą tavo sielai. Šiandien tavo krikšto diena.

Krikštynos - ypatinga šventė, kurios metu tarp artimiausių giminaičių paminimas vaikučio gimimas bei Krikšto sakramento priėmimas. Nors mažylis pats šios šventės ir neprisimins, gražiausias akimirkas, tradicijas, linksmus žaidimus ir artimųjų palinkėjimus galite įamžinti vienoje vietoje - krikštynų knygelėje.

Knygutė yra patogaus A5 formato  (kaip pusė A4 lapo), papuošta angelo sargo simboliu - figūrėle, saugoma derančioje dekoratyvioje medinėje dėžutėje. Krikštynų knygos viršelis kuriamas individualiai su jūsų pasirinktais paveiksliukais (pateikus užsakymą atsiųsime nuorodas į kelių šimtų gražiausių atrinktų paveiksliukų galerijas). Knyga segama žiedais, tad esant norui, ją galima papildyti naujais lapais. Spaudai naudojami lapai storesni, dekoratyvūs, su blizgiu dekoro elementu. Į knygutės kainą įskaičiuotos 10 anketų svečiams, krikštynų lapas (krikšto data, vieta, vardas, informacija apie šventąjį), metrikų informacijos lapas (vaikučio vardas, tėvelių, brolių/sesių vardai, gimimo informacija, vardo reikšmė, ką moka, ką mėgsta vaikutis), laiko kapsulės lapas (lapas apie šių metų svarbiausius įvykius, pagrindinių produktų kainas, filmus, muziką, TV laidas, t.y. koks buvo pasaulis, kai buvo krikštyjamas vaikutis).  Papildomos svečio anketos kaina 0.25 Eur/vnt. Galima rinktis iš  keleto anketinių klausimų variantų. Taip pat galima įsegti papildomų tuščių lapų (kaina 0.15 Eur/vnt.). 

Papildomai galime įsegti šiuos lapus su spauda:

(a)  žaidimas "baltas lapas" - gimęs kūdikis yra švarus lyg lapas, o gyvenant įgauna charakterį, sužino ir išmoksta naujų dalykų. Svečiai supildo charakterio savybes, gebėjimus ir kitus apibūdinimus, ko linki vaikučiui, kad toks būtų užaugęs (0.35 Eur).

(b) lapas "močiučių išbandymas" - žaidžiamas žaidimas močiučių patikrinimui, kai kiekviena močiutė turi paeiliui sakyti po meilų žodelį, kokiu vadina anūkėlį. Krikšto mama atskiruose stulpeliuose rašo šiuos apibūdinimus, kad liktų vaikučiui atminimui. Po išbandymo močiutės apdovanojamos simbolinėmis dovanėlėmis, skaitomi jų pasižadėjimai. (0.35 Eur - bendras lapas abiems močiutėms)

(c) lapas "senelio išbandymas" - žaidžiamas žaidimas, kai senelis turi per tam tikrą laiką pagaminti žaisliuką anūkui. Žaisliuko gamybai gauna tualetinio popieriaus rulonėlį ir krikšto tėtį. Jei yra du seneliai, kitas gauna tėtį ir tualetinio popieriaus rulonėlį. Į lapą klijuojama padaryto "žaisliuko" nuotrauka, galima užrašyti, ką senelis aiškina, kaip reikia su žaisliuku žaisti (0.35 Eur - jei du seneliai, reikalingi 2vnt. tokių lapų, kaina 0,7 Eur)

Kiti krikštynų knygutės variantai: krikštynų knyga su tuščiais lapaiskrikštynų knyga su individualia spauda (lapai krikšto, metrikų informacijai, individualios anketos, vietos nuotraukoms su svarbiausiais šeimos nariais ir kt.).

Dėžutės matmenys: 16.5 x 26 x 6 cm.

Knygos matmenys: 14.8 x 21 cm

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu info@planuokpati.lt, užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.

Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.

Matmenys: 6 x 26 x 16 cm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )