Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Krikštynų vardo kortelės su magnetukais

Krikštynų vardo kortelės su magnetukais

Kaina / vnt: 1 €

Iš medienos plokštės išpjautos vardo kortelės su magnetukais papuoš Jūsų šventę. Tokia stalo kortelė gali tapti ir gražia dovana svečiams.

Vardo kortelės išmatavimai priklauso nuo pasirinkto šrifto. Aukštis apie 3-5 cm. Galima užsakyti stalo korteles iš dviejų žodžių (pvz. Mama Laura, Krikšto tėtis), kurie būtų sujungiami, o kaina nuo to nesikeičia.

Norėdami užsakyti korteles svečiams, atsiųskite keletą vardų į info@planuokpati.lt. Pagal juos bus sumaketuoti šriftų pavyzdžiai, iš kurių išsirinksite norimą variantą.

PASTABA: Padengimas dažais nuo 5 Eur (priklausomai nuo vardų skaičiaus, t.y iki 20 vardų kaina 5 Eur, 20- 39 vardai - 6 Eur,  40-59 vardai 7 Eur ir t.t.). 

Atkreipiam dėmesį, kad užsakant daugiau nei 25 vnt., vardus pakuojame į puošnias medines dėžutes su graviruota vestuvių data ir jaunųjų vardais, kuri puikiai tiks vokams susidėti šventės metu ar vėliau kitokioms smulkmenoms.

Išbaigtam šventės dekorui sukurti siūlome įsigyti ir individualaus dizaino stalo numeriukus, pastatomus žodžius, torto papuošimus/smeigtukus, pakabinamus ar pastatomus inicialus ir kt.

Užsakymai priimami telefonu 864329450, el. paštu info@planuokpati.lt, užsiregistravus el. parduotuvėje arba facebook žinute.

Matmenys: 4 x 0 x 0 cm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )