Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Kvietimas būti krikšto tėvais

Kvietimas būti krikšto tėvais

Kaina / vnt: 12 €

Jei ieškote, kaip pakviesti krikšto tėvelius, galite pasirinkti kvietimą rėmelyje. Šis kvietimas būti krikšto tėveliais patogus tuo, kad puikiai tiks ne tik įteikimui asmeniškai, bet ir siunčiant net ir į užsienį.

Minimalistinio dizaino rėmelis, kuriame išgraviruojamas kvietimo klausimas "Ar būsite mano krikšto tėveliai?" arba žodžiai "Būkite mano krikšto tėvais". Pateikus užsakymą pastabose parašykite vaikučio vardą. Galimi ir kitokie rėmelio dizaino variantai. 

Rėmelio išmatavimai 21x16 cm. Į rėmelį dedama 10x15 cm nuotrauka. Ji lengvai įsikiša į tam skirtą specialią vietą. Rėmelis gali būti pastatomas ir pakabinamas.

Kartu su kvietimais krikšto tėveliams galite pasirūpinti ir kvietimais/magnetukais svečiams

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu info@planuokpati.lt, užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.
 
Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.

Matmenys: 21 x 16 x 0 cm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )