Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Kvietimas būti krikšto tėveliais - atkeliamas magnetukas

Kvietimas būti krikšto tėveliais - atkeliamas magnetukas

Kaina / vnt: 10 €

Dėde ir teta,

Mano maža širdelė trokšta,

kad sutiktumėte būti mano Krikšto Tėveliais!

Būkite man Angelais Sargais visą gyvenimą.

Dažnai užtenka nedidelės smulkmenos, parinktos su meile, kad parodytum artimam žmogui dėmesį ir primintum apie jo išskirtinę vietą tavo gyvenime ;). Šie minimalistiniai kvietimai ir buvo kurti tam, kad liktų mielu simboliu, priminsiančiu apie ypatingą akimirką. Juk ne kasdien tampama krikšto tėveliais! Neretai būna, jog toks titulas suteikiamas tik kartą gyvenime. Dažniausiai pageidaujamos kvietimų krikšto tėveliams savybės buvo išpildytos šiame kvietime:

  • individualus dėmesys - kvietime galite užrašyti tiek vaikučio, tiek būsimų krikšto tėvelių vardus, pasirinkti norimą tekstą bei jums gražiausią paveiksliuką;
  • šiek tiek paslaptingumo - tik atkėlus pirmąjį sluoksnį (magnetuką), viduje būsimi krikšto tėveliai ras svarbųjį klausimą "Ar būsite mano krikšto tėveliai?
  • ir kad kvietimas nedulkėtų stalčiuje - jį sudaro dvi dalys, kurių viršutinioji yra žaismingas magnetukas. Jį krikšto tėveliai galės prisegti ant šaldytuvo ar kito metalinio paviršiau, naudoti ir kaskart prisiminti kvietimo į krikštynas akimirkas ;).

Magnetuko dizainą galėsite pasirinkti iš gausios mūsų paveiksliukų kolekcijos. Kvietimas bus šventiškai supakuotas, tad galėsite iš karto įteikti būsimiems krikšto tėveliams. Kvietimas gali būti tiek bendras abiems krikšto tėveliams, tiek du atskiri kvietimai. Kartu su kvietimais krikšto tėveliams galite pasirūpinti ir kvietimais/magnetukais svečiams

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu [email protected], užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.
 
Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.
 

Matmenys: 15 x 12 x 0 cm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )