Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Kvietimas būti krikšto tėveliais - dėlionė

Kvietimas būti krikšto tėveliais - dėlionė

Kaina / vnt: 16 €

Mano vaikiška nuojauta kužda, kad galiu jumis pasitikėti.

Jūsų širdys spinduliuoja meile ir šiluma,

kurios, manau, užtektų dar ne vienam vaikui.

Suteikite man garbę būti vienu iš jų ir,

prašau, tapkite mano krikšto tėveliais.

Visi tėveliai, o ypač mamos, rinkdamos savo vaikučiui krikšto tėvelius, gerai apgalvoja šį pasirinkimą. Juk jie bus tie žmonės, kurie rūpinsis ir mylės vaikutį tarsi savo. Juk neretai krikšto mamos jau būna "žinomos" ir parinktos nuo vaikystės ar jaunystės, kai draugės arba sesės susitaria iš anksto :). Tad visiškai nekeista, kad tokiems ypatingiems žmonėms ir pakvietimo norisi kitokio, nebeužtenka tik žodžiu paprašyti. Norisi kažkokios intrigos, trupučio žaidimo ;) . Tam puikiai tinka kvietimas - dėlionė! Galite pasikviesti būsimus krikšto tėvelius į svečius arba nuvykti pas juos. Žinoma, apie susitikimo priežastį neužsiminkite iš anksto. Pasibuvimo kartu metu paduokite dėlionę ir tiesiog pasiūlykite sužaisti šį žaidimą. Na o tada belieka stebėti būsimų krikšto tėvelių reakciją, kai sujungs dėlionės detales ir pamatys svarbųjį klausimą "Ar būsite mano krikšto tėveliais?"

Mūsų sukurtos dėlionės yra keleto formų ir variantų: stačiakampio, angelo formos bei širdies formos. Jei norėsite kitokios formos (gal jūsų krikšto tėveliai - aistringi automobilių mylėtojai, tad dėlionės norėsite automobilio formos), parašykite ;). Dėlionės pakankamai didelės ~apie 26-29 aukščio ir apie 20cm pločio priklausomai nuo formos. Kartu su kvietimu krikšto tėveliams galite pasirūpinti ir kvietimais/magnetukais svečiams.  

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu [email protected], užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.
 
Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.
 

Matmenys: 97 x 97 x 97 mm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )