Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Kvietimas būti liudininkais - galvosūkis

Kvietimas būti liudininkais - galvosūkis

Kaina / vnt: 16 €

Jei ieškote, kaip originaliai pakviesti būsimus liudininkus, šis smagus galvosūkis gali būti originalus būdas tai padaryti. Komplektą sudaro galvosūkio detalės ir dėžutė. Detalės yra specialių, su vestuvėmis susijusių formų. Dėžutės išmatavimai 16x16x2 cm. 

Kvietimą galite taip pat pasižiūrėti šiame video.

Užsakant šį galvosūkį pastabose parašykite jaunųjų vardus, jei jau žinote, šventės datą bei liudininkų vardus. Nurodykite, ar jūsų šventėje bus liudininkai ar piršliai. Jei abejojate, kuo šie vaidmenys skiriasi, viskas priklauso nuo jūsų įsivaizduojamos šventės. Tradicinėse lietuviškose vestuvėse būdavo piršliai. Vienas iš jų skiriamųjų atributų - piršlio juosta. Taip pat tam tikros šventės scenarijaus dalys yra būdingos tik vestuvėms su piršliais (pvz., antrą vestuvių dieną svočios karvojaus valgymas, piršlio karimas).

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu [email protected], užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.

Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.

Matmenys: 0 x 0 x 0 m

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )