Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Kvietimas liudininkams - Dama ir džentelmenas

Kvietimas liudininkams - Dama ir džentelmenas

Kaina / vnt: 21 €

Nėra kitų vaistų nuo meilės, kaip tik mylėti dar labiau...
Nuojauta mums pakuždėjo, kad galime Jumis pasitikėti. 
tad mes prašome būti Mūsų meilės liudininkais ir parašą padėti po mūsų Meilės priesaika.
 
Svarstote, kaip pakviesti jums brangius žmones paliudyti jūsų meilę? Parodykite asmeninį dėmesį jūsų pasirinktiems būsimiesiems liudininkams įteikdami atverčiamus rėmelius. Rėmelių sukūrime jūs taip pat dalyvausite pasirinkdami viršelio dekorą, tad jie bus dar asmeniškesni. 
 
Užsakant šiuos rėmelius pastabose parašykite jaunųjų vardus, jei jau žinote, šventės datą bei liudininkų vardus. Nurodykite, ar jūsų šventėje bus liudininkai ar piršliai. Jei abejojate, kuo šie vaidmenys skiriasi, viskas priklauso nuo jūsų įsivaizduojamos šventės. Tradicinėse lietuviškose vestuvėse būdavo piršliai. Vienas iš jų skiriamųjų atributų - piršlio juosta. Taip pat tam tikros šventės scenarijaus dalys yra būdingos tik vestuvėms su piršliais (pvz., antrą vestuvių dieną svočios karvojaus valgymas, piršlio karimas).
 
Kartu su rėmeliu ir elegantiškais magnetukais galite įteikti ir specialų derantį graviruotą rašiklį. Jei norėsite ir jo, parašykite pastabose (graviruoto rašiklio kaina 2.5 Eur).
 
Magnetukai yra ~10 cm aukščio. Rėmelis 19 x 14 x 3 cm dydžio.
Į rėmelį dedama 10 x 15 cm nuotrauka.
 
DOVANINIS ĮPAKAVIMAS. Jūsų rėmelis gali būti įpakuotas kaip dovana. Tokio įpakavimo kaina 5 Eur. Į kainą įeina dovanų dėžutė, dekoratyvus šienelis, kaspinėlis (parašykite ar norėsite balto, rausvo ar melsvo) ir atvirutė. Jei pageidaujate, galime įdėti ir nuotrauką. Nuotrauką atsiųskite į [email protected].
 
☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu [email protected], užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.
Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.
 

Matmenys: 19 x 14 x 3 cm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )