Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Laiko kapsulė svečių palinkėjimams

Laiko kapsulė svečių palinkėjimams

Kaina / vnt: 19 €

Ieškantiems kitokio sprendimo svečių palinkėjimams rašyti ir saugoti - Laiko kapsulė bus tikrai įdomi alternatyva tradicinei svečių palinkėjimų knygai. Medinėje dėžutėje galima saugoti tiek svečių palinkėjimus, tiek ir kitus prisiminimus. Sudėjus svečių užpildytas korteles dėžutė užantspauduojama, kad ją jaunieji atidarytų tik praėjus nustatytam laiko tarpui.

Į komplektą įeina medinė dėžutė, 20 kortelių, atspausdintos ant blizgaus popieriaus (kortelių dizainą galima derinti individualiai) ir lipdukai "Stop"  bei "Atidaryti po 5 metų" (galima nurodyti ir kitą progą). Graviruojamo paveiksliuko dizainas derinamas individualiai pagal jūsų norimą temą ar užrašą pasiūlant kelis variantus.

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu info@planuokpati.lt, užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.

Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.
 

Matmenys: 65 x 160 x 190 mm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )