Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Lentelė mamai

Kaina / vnt: 16 €

"Darbo tipas: nuolatinis darbas (kitaip tariant Amžinai)

Atlyginimas: sutartinis

Darbo valandos: darbas prasideda tarp penkių ir septynių valandų ryto ir baigiasi tarp dvidešimtos vakaro ir vidurnakčio. Dvidešimt keturių valandų darbo pamaina privaloma bent kartą per savaitę.

Atostogos ir nedarbingumas: pora dienų atostogų tik jei Jums pasiseks. Jokių nedarbingumo atostogų dėl ligos.

Pietūs: valgoma progai pasitaikius, pageidautina - tai, kas liks pavalgius Jūsų vaikui.

Pertraukėlės: kava ir arbata galės būti geriama tik šalta, praėjus maždaug pusvalandžiui po jos užplikymo.

Galimi iššūkiai darbe: kolegos dažnai irzlūs, nepastovios nuotaikos, gali bet kada pratrūkti pykčiu, lydimu mušimo, spardymo, kumščių trankymo ir raitymosi ant žemės.

Patirtis ir mokymai: patirtis nėra būtina, apmokymai neorganizuojami. 

Socialinės garantijos: jokios pensijos, jokio socialinio draudimo, jokių kokteilių po darbo, jokių vakarienių su klientais darbo reikalais ir tikrai jokio Kalėdinio firmos vakarėlio!"

 

Dažnai sakoma, kad "dirbti" mama sunku, tad truputis humoro jūsų mylimiausią mamą tikrai pralinksmins! Pjaustymo lentelė mamai - praktiška individualizuota dovana bet kokia proga. Ant lentelės galime išgraviruoti jūsų norimą tekstą bei priderinti dekoro paveiksliukus.

Mūsų medžio masyvo lentelės ypač kokybiškos. Paviršius apdirbtas taip, kad būtų itin glotnus ir malonus liesti. Lentelė padengiama ekologišku aliejaus ir bičių vaško mišiniu, kuris ją apsaugo ir leidžia ilgai naudoti kaip naują.

Užsakymai priimami telefonu 864329450, el. paštu info@planuokpati.lt, užsiregistravus el. parduotuvėje arba facebook žinute.

Matmenys: 410 x 15 x 190 mm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )