Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Liudininkų kvietimas - magnetukai atverčiamuose rėmeliuose

Liudininkų kvietimas - magnetukai atverčiamuose rėmeliuose

Kaina / vnt: 21 €

"Žodžių liudininkams/piršliams pakviesti pavyzdys humoro forma:
Atrodo sau dirbi, pramogauji ir BAM !!!
MEILĖ ATEINA
Brangūs ….., ar sutiksite savo parašais paliudyti mūsų …… šeimos pradžią?"
 
Truputis intrigos, truputis humoro, asmeninis dėmesys ir jūsų, jaunieji, dalyvavimas kartu kuriant kvietimą jūsų meilės priesaikos vienas kitam liudininkams... Taip gimsta kvietimas - atverčiami rėmeliai. Rėmelio viršelio paveiksliukus renkatės jūs, tad tampate aktyviais kūrybinio proceso dalyviais. Ant viršelio užrašyti žodžiai "nuojauta mums kužda, kad galime jumis pasitėti.." sukuria intrigą, žadina smalsumą: kas gi viduje?
 
Atrišus kaspinėlį rėmeliuose atsiveria jūsų parinkta nuotrauka. Gal tai akimirka iš romantiškos fotosesijos, o gal linksmas prisiminimas, kai buvote visi kartu su būsimais liudininkais? Na ir žinoma, atvertus rėmelį dėmesys nukrypsta į svarbųjį klausimą "ar būsite mūsų meilės liudininkais?", į kurį atsakymas, žinoma, turi būti tik tvirtas "taip!":).
 
Užsakant šiuos rėmelius pastabose parašykite jaunųjų vardus, jei jau žinote, šventės datą bei liudininkų vardus. Nurodykite, ar jūsų šventėje bus liudininkai ar piršliai. Jei abejojate, kuo šie vaidmenys skiriasi, viskas priklauso nuo jūsų įsivaizduojamos šventės. Tradicinėse lietuviškose vestuvėse būdavo piršliai. Vienas iš jų skiriamųjų atributų - piršlio juosta. Taip pat tam tikros šventės scenarijaus dalys yra būdingos tik vestuvėms su piršliais (pvz., antrą vestuvių dieną svočios karvojaus valgymas, piršlio karimas).
 
Magnetukai yra ~10 cm aukščio. Rėmelis 19 x 14 x 3 cm dydžio.
Į rėmelį dedama 10 x 15 cm nuotrauka.
 
DOVANINIS ĮPAKAVIMAS. Jūsų rėmelis gali būti įpakuotas kaip dovana. Tokio įpakavimo kaina 5 Eur. Į kainą įeina dovanų dėžutė, dekoratyvus šienelis, kaspinėlis (parašykite ar norėsite balto, rausvo ar melsvo) ir atvirutė. Jei pageidaujate, galime įdėti ir nuotrauką. Nuotrauką atsiųskite į [email protected].
 
☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu [email protected], užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.
Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.
 

Matmenys: 19 x 14 x 3 cm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )