Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Magnetukai - dovanėlė svečiams

Magnetukai - dovanėlė svečiams

Kaina / vnt: 2 €

Ištrauka iš scenarijaus:

"Šiandien laikrodžio rodyklės besisukdamos skaičiuoja ne valandas, ne minutes, o laimės, juoko, nuostabių patyrimų akimirkas. Mieli svečiai, kiekvienas iš jūsų padėjote sukurti šią dieną ir į Rojaus prisiminimų audeklą įaudėte nuoširdų juoką, gerą nuotaiką, išminties ir meilės kupinus žodžius. Ačiū Jums, patys nuostabiausi svečiai! Dalelę stebuklingos šiandienos nuotaikos ir mūsų padėką kviečiu išsinešti kartu su šiomis simbolinėmis dovanėlėmis."

Simbolinės padėkos dovanėlės svečiams - viena iš vis labiau populiarėjančių šventės detalių. Taip parodomas dėmesys ir padėka atvykusiems artimiesiems ir kartu yra gražus šventės užbaigimas. Dovanėles dažniausiai įteikia tėveliai, bet gali jas paruošti ir krikšto tėveliai.

Užsakant šiuos magnetukus, pastabose parašykite vaikučio vardą ir krikštynų datą. Jums atsiųsime nuorodas į paveiksliukų galerijas, iš kurių galėsite išsirinkti jums labiausiai patinkantį. Beja, toks magnetukas išlaikys ant šaldytuvo prisegtą net A4 formato raštelį :).

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu info@planuokpati.lt, užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.

Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.

Matmenys: 10 x 0 x 0 cm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )