Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Medaliai - magnetukai

Medaliai - magnetukai

Kaina / vnt: 2 €

"Mieli svečiai dar kartą noriu jums prisistatyti, kaip didžiausiam šios šventės kaltininkui, ir kaip vieninteliam čia turinčiam teisę viršininkauti. Taigi, pirmiausia skelbiu save pačiu vyriausiu, nes jeigu ne aš ir mano pagerintos rūšies liežuvis, tai jums šiandien netektų sėdėti prie šito didelio stalo. Tačiau yra posakis, “Vienas lauke ne karys”. Mūsų gera nuotaika priklausys ne tik nuo muzikantų, liudininkės, bet ir nuo jūsų visų linksmumo, dainų ir juoko skambumo, išradingumo. Todėl rinksime Vestuvių Respublikos ministrų kabinetą..."

Šie medaliai - magnetukai puikiai tiks renkant baliaus valdžią, pažymėti kiekvienam iš valdžios atstovų.Turime platų valdžios pareigybių pasirinkimą: nuo stalo komendantų, meilės ministrų, seselių iki aistrų gesintojų, psichiatrų, dvasininkų paklydusioms avelėms surinkti. Jei nerasite reikiamo valdžios atstovo, galėsime sukurti jums norimą nominaciją. Kartu su nominacijomis atsiųsime jums ir humoristinį jų pristatymą šventės metu.

Medalius - magnetukus galite padovanoti svečiams atminimui po šventės nominuojant pačius geriausius, linksmiausius, mikliausius. Taip pat įteikdami medalius galite padėkoti parodydami dėmesį jūsų šventės profesionalams (vedėjams, muzikantams, DJ-jams, padavėjams, dekoratorėms ir pan.). Tradiciniai medaliai dažnai grįžus namo būna tiesiog padedami į stalčių dulkėti ir pamirštami. Šiuos medalius, išvėrus raištelį, bus galima lipdyti ant šaldytuvo ar kito metalinio paviršiaus ir naudoti kasdien kaip magnetuką. Naudojami ypač stiprūs magnetai išlaikys net A4 formato raštelį ant šaldytuvo :).

Užsakius medalius - magnetukus, jums atsiųsime sąrašą galimų nominacijų, iš kurių galėsite išsirinkti reikiamas jūsų šventei arba, jei iš anksto žinote, kokių pavadinimų medalių reikės, surašykite mums. Turime virš 80 įvairiausių šmaikščių baliaus valdžios, šauniausių svečių bei padėkos personalui nominacijų, tad tikrai išsirinksite jums tinkančius. Tokiais medaliais galima apdovanoti ir pabroliukus bei pamergytes vestuvių metu. Jei kažkurios nominacijos nerasite ar turėsite savo idėją, galėsime įgyvendinti. Ant vestuvinių medalių pageidaujant užrašomi jaunųjų vardai ir šventės data.

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu [email protected], užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.

Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.

Matmenys: 0 x 0 x 0 m

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )