Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Medinis padėklas su krašteliu 30cm

Medinis padėklas su krašteliu 30cm

Kaina / vnt: 40 €

Palaimink, Dieve, šiuos namus,

Kiekvieną jų kertelę,

Jų židinį, slenksčius visus

Ir poilsio vietelę.

Palaimink ir duris, kurios

Svetingai atsiskleidžia,

Palaimink langus, nes pro juos

Saulutė šviesą leidžia.

Palaimink apsilankančius draugus

Ir tuos, kas čia gyvena,

Buvimas namuose tebus jaukus,

Ir meilė čia te amžinai rusena...

Praktiška ir kartu ilgaamžė dovana, kuri galės būti naudojama kasdien - graviruotas padėklas. Pagamintas iš kokybiškos medienos, subtilaus dizaino, patogus, nes su paaukštintais krašteliais, tad galės būti naudojamas kaip lėkštė užkandžiams, riešutams ar kitiems skanumynams sudėti. Padėklas impregnuotas aliejaus ir bičių vaško mišiniu, kad naudojant kuo ilgiau išliktų kaip naujas. Padėklo dydis 30 cm. 

Šis padėklas gali būti simbolinė dovana gimtadienio, jubiliejaus ar įkurtuvių proga. Sveikinimo žodžių įkurtuvių proga rasite čia.

Pateikiant užsakymą parašykite, kokiai progai padėklas skirtas, kokia šventės data. Jei jau žinote, kokio užrašo ar dekoro norėsite, galite parašyti. Jums sukursime ir pasiūlysime keletą dizaino variantų. Galite pasirinkti, ar norėsite graviravimo ant vidinės pusės (kur dedamas maistas), ar ant dugno.

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu [email protected], užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.

Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.

Matmenys: 0 x 0 x 0 m

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )