Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Medžio masyvo padėklas su individualiu graviravimu

Medžio masyvo padėklas su individualiu graviravimu

Kaina / vnt: 30 €

Medis, mediniai daiktai mūsų gyvenime bei buityje visada užėmė ypatingą vietą. Mediniai gaminiai, ypač kai jie yra rankų darbo, pagaminti su atidumu, meile ir rūpesčiu, sukuria jaukumą, spinduliuoja ypatingą energiją. Tokius daiktus norisi liesti...

Po ilgų ir kruopščių ieškojimų sukūrėme šį medžio masyvo padėklą. Jis subtilaus skandinaviško minimalistinio stiliaus, tad puikiai derės daugelyje interjerų. Patogus naudoti, nes padėklas su krašteliais, apsaugančiais nuo maisto išbyrėjimo. Padėklas patvarus ir ilgaamžis. Kad ilgiau išliktų kaip naujas, jis padengtas specialiu aliejaus ir bičių vaško mišiniu. 30 cm skersmens padėklo dydis optimalus, kad tilptų tai, kas reikia, bet ir nebūtų per didelis.

Užsakius šį padėklą jį graviruojame jūsų norimais žodžiais, sukuriame Jūsų progai tinkantį dizainą. Mūsų klientai šį padėklą dovanoja kaip padėkos dovaną tėveliams nuo jaunųjų, kaip simbolinę dovaną krikšto tėveliams, padėką liudininkams. Ant jo galima graviruoti mergvakario ar bernvakario įsakymus. Taip pat jis puikiai tinka jubiliejui, įmonės šventėms ar kitoms progoms. Jei svarstote padėklą įteikti darželio ar mokyklos auklėtojai, galima išgraviruoti padėkos žodžius, užrašytus kiekvienos mokinio ranka.

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu info@planuokpati.lt, užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.

Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.
 

Matmenys: 30 x 30 x 0 cm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )