Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Medžio masyvo padėklas su individualiu graviravimu

Medžio masyvo padėklas su individualiu graviravimu

Kaina / vnt: 38 €

Santuoka - tai dviejų sielų sąjunga, dviejų žmonių tolesnis augimas drauge, dalinimasis ateities tikslais.

Tai žinojimas, kad yra kitas, kuris laikys tavo ranką ir kai bus sunku, ir kai dalinsitės laime kartu.

Šiandien jūs paliudijote mūsų nuostabios kelionės kartu pradžią.

Link ateities, kupinos meilės ir džiaugsmo.

Iš visos širdies jums dėkojame, kad buvote su mumis tokią svarbią dieną.

Ačiū už dėmesį, palaikymą, nuoširdumą.

Ačiū, kad padėjote sukurti vienintelę ir nepakartojamą - mūsų meilės šventę.

Kartu su padėkos žodžiais liudininkams galite įteikti šį graviruotą padėklą, kuris ne tik primins gražią jūsų šventę, bet ir parodys asmeninį dėmesį ir įvertinimą. Padėklas yra praktiškas bei kasdien naudojamas namuose. Jis skandinaviško minimalistinio stiliaus, tad puikiai derės daugelyje interjerų. Patogus naudoti, nes padėklas su krašteliais, apsaugančiais nuo maisto išbyrėjimo. Padėklas patvarus ir ilgaamžis. Kad ilgiau išliktų kaip naujas, jis padengtas specialiu aliejaus ir bičių vaško mišiniu. 30 cm skersmens padėklo dydis optimalus, kad tilptų tai, kas reikia, bet ir nebūtų per didelis.

Užsakius šį padėklą, jį graviruojame jūsų norimais žodžiais, sukuriame Jūsų progai tinkantį dizainą. Padėkos žodžių liudininkams idėjų rasite čia.

Mūsų klientai šį padėklą taip pat dovanoja kaip padėkos dovaną tėveliams nuo jaunųjų, kaip simbolinę dovaną krikšto tėveliams ar įkurtuvių proga. Ant jo galima graviruoti mergvakario ar bernvakario įsakymus. Taip pat jis puikiai tinka jubiliejui, įmonės šventėms ar kitoms progoms. Jei svarstote padėklą įteikti darželio ar mokyklos auklėtojai, galima išgraviruoti padėkos žodžius, užrašytus kiekvieno mokinio ranka.

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu [email protected], užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.

Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.
 

Matmenys: 30 x 30 x 0 cm

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )