Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Mergvakario prisiminimų albumas

Mergvakario prisiminimų albumas

Kaina / vnt: 17 €

"Kas vyksta mergvakaryje,

lieka mergvakaryje..."

Smagiausioms mergvakario akimirkoms įamžinti, draugių patarimams, linksmiems žaidimams ir užduotėlėms įamžinti patogiai vienoje vietoje - "Mergvakario prisiminimų knyga". Ji personalizuojama sukuriant jums patinkantį knygos viršelį, o knygos nugarėlėje įamžinama graviruota mergvakario priesaika. Ji užbaigiama graviruotu nuotakos parašu, kas tikrai bus siurprizas nuotakai ;). 

Knygelė patogaus A5 formato. Viduje vieta bendrai nuotraukai ir 10 anketų. Papildomai galima įtraukti lapus su užduotėlėmis nuotakai (pvz. anketa, kaip gerai pažįsti jaunąjį, idealaus vyro piešiniu ir kt.) Anketos gali būti su vieta momentinei nuotraukai įklijuoti.

Užsakant šią knygą pastabose parašykite nuotakos vardą. Jei reiktų daugiau nei 10 anketų, nurodykite skaičių. 

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu info@planuokpati.lt, užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.

Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.

Matmenys: 0 x 0 x 0 m

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )