Parduotuve Planuok Pati
Pradžia > Parduotuvė > Mergvakario prisiminimų albumas

Kaina / vnt: 23 €

"Kas vyksta mergvakaryje,

lieka mergvakaryje..."

Smagiausioms mergvakario akimirkoms įamžinti, draugių patarimams, linksmiems žaidimams ir užduotėlėms saugoti patogiai vienoje vietoje - "Mergvakario prisiminimų knyga". Ji personalizuojama sukuriant jums patinkantį knygos viršelį, o knygos nugarėlėje įamžinama graviruota mergvakario priesaika. Ji užbaigiama graviruotu nuotakos parašu, kas tikrai bus siurprizas jaunajai;). 

Knygelė patogaus A5 formato. Viduje 10 anketų, kurias galėsite pasirinkti iš keleto pavyzdžių, anketa gali būti ir su vieta momentinei nuotraukai. Taip pat knygos viduje rasite šiuos lapus:

  • lapas bendrai nuotraukai įklijuoti;
  • žaidimas "nuotakos patikrinimas", kur nuotaka turi surašyti atsakymus apie būsimą vyrą, parodydama, kaip gerai jį pažįsta;
  • žaidimas "idealus vyras", kur nuotaka užrištomis akimis turi nupiešti savo būsimą vyrą.

Papildomai galima įsegti lapą su dekoratyviu voku ir atskiru lapu laiškui nuo mamos (kaina 1.2 Eur).

Užsakant šią knygą pastabose parašykite nuotakos vardą. Galite parašyti ir būsimą nuotakos pavardę (ji rašoma priesaikos tekste). Jei reiktų daugiau nei 10 anketų, nurodykite skaičių. Papildomos anketos kaina 0.35 Eur/vnt. Mergvakario priesaikos tekstą (jis graviruojamas knygos gale) galite pasirinkti iš mūsų pavyzdžių arba atsiųsti savo. Anketai su vieta momentinei nuotraukai parašykite nuotraukos dydį:

  • Instax mini: 5,4 cm x 8,6 cm
  • Instax Wide: 10,8 cm x 8,6 cm
  • Instax Square: 7,2 cm x 8,5 cm

Anketų bei viršelių pavyzdžius atsiunčiame pateikus užsakymą.

☎✉ Informacija ir užsakymai: telefonu 864329450, el. paštu [email protected], užsiregistravus el. parduotuvėje, facebook žinuteinstagram žinute.

Mūsų užsakymai pakuojami į antrą kartą panaudojamas pakuotes. Taip planuokpati.lt siekiame prisidėti prie atsakingo vartojimo ir saugoti mūsų aplinką ♥ . Jei norite, kad užsakymas būtų supakuotas dovaninėje pakuotėje, parašykite mums ☺.

Matmenys: 0 x 0 x 0 m

Svoris: 0 kg

Kiekis
Spalva: ( --- )